مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 34125 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 19 مهر 1396 -ساعت : 12:36

چاپ به اشتراگ گذاشتن
همایش ملّی کارآفرینی و توسعه صادرات در محمود آباد

همایش ملّی کارآفرینی و توسعه صادرات در محمود آباد

مازندشورا: ساری- ایرنا - همایش ملّی کارآفرینی ، توسعه صادرات و بین المللی سازی کسب و کار اواخر مهر ماه امسال در مجتمع نفت محمودآباد برگزار خواهد شد.

مازندشورا: دکتر امیر حسین آزادنیا دبیر این همایش روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در محمودآباد گفت : این همایش یک روزه با حضور صاحبان صنایع و کسب و کار و مدیران بانکهای عامل و مدیران اقتصادی و متولی در حوزه اشتغال و اقتصاد در تاریخ 27 مهر ماه امسال به میزبانی مجتمع آموزشی و ورزشی نفت محمودآباد برگزار خواهد شد.
وی گفت: درسالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام 'اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال' مزین گردیده است این همایش به همت استانداری مازندران و فرمانداری شهرستان محمودآباد و دانشگاه پیام نور استان مازندران، خانه صنعت، معدن و تجارت استان و با همکاری دانشگاه های مطرح کشور مهرماه جاری با حضور جمعی از صاحب نظران دانشگاهی، کارآفرینان، صاحبان کسب و کار و دستگاه های اجرایی برگزار خواهد شد.
وی افزود : همایش مذکور با هدف بحث و تبادل نظر میان صاحب نظران کسب و کار، صاحبان صنایع و مسئولین اجرایی به منظور ارائه راهکارهای اثربخش در اقتصاد مقاومتی، تولید، اشتغال و دستیابی به راهبردهای موثر رویارویی با چالش های نوین کسب و کار برگزار می شود.
وی تصریح کرد : این همایش در 16 محور اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال ، مدیریت استراتژیک ، مدیریت زنجیره تامین
، مدیریت نوین بانکداری و بیمه ، مدیریت بیمارستانی و حوزه سلامت ، نوآوری، کارآفرینی و توسعه پایدار ، مدیریت مالی، ریسک و سرمایه گذاری ، مدیریت توسعه شهری و محیط زیست ، کسب و کار بین الملل و توسعه صادرات ، توانمندسازی کسب و کار و توسعه صادرات ، کسب و کارهای کارآفرینانه و اقتصاد دانش بنیان ، ارائه تجربیات موفق در حوزه کسب و کار و کارآفرینی و سایر موضوعات مرتبط به مدیریت و کارآفرینی و با حضور مقامات کشوری و استانی برگزار خواهد شد.
وی خاطر نشان کرد 6 کارگاه آموزشی با حضور اساتید برجسته دانشگاهی و با عنوان روش های شناسایی فرصت های کارآفرینی و توسعه کسب و کار از تئوری تا عمل و کارگاه آموزشی برندینگ در بازارهای بین المللی و صادرات و اصول و فنون مذاکره با تاکید بر متقاعد سازی و تدوین برنامه ریزی راهبردی و عملیاتی شهرداری ها و تداوم کسب و کار در بازارهای داخلی و خارجی بر پایه استانداردهای بین المللی همراه با نمایشگاه دستاوردهای صنایع استان برای حاضرین در این همایش برپا خواهد شد.
خبرنگار : محمد محتاطی** انتشا ردهنده:محسن حسن نیا
7326/1899

اقتصاد

همايش ملي

كسب و كار

محمودآباد


منبع : ایرنا - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مدیریت - همایش - اقتصاد - توسعه - کارآفرینی - اشتغال - برگزار - محمودآباد - صادرات - صنایع - استان - تولید - مقاومتی - صاحبان - آموزشی - ارائه - المللی - بازارهای - اجرایی - کارگاه - دانشگاه - مدیران - خبرنگار - مازندران - نظران - دانشگاهی -

نظر شما در مورد : همایش ملّی کارآفرینی و توسعه صادرات در محمود آباد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها