مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 34136 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 19 مهر 1396 -ساعت : 09:53

چاپ به اشتراگ گذاشتن
دانش آموزان پل سفید سوار « قطار نظم و دوستی» شدند

دانش آموزان پل سفید سوار « قطار نظم و دوستی» شدند

مازندشورا: ساری - به منظور فرهنگ سازی در میان دانش آموزان و خانواده ها و جلوگیری از سنگ پراکنی به سوی قطار، دانش آموزان پل سفیدی سوار قطار نظم و دوستی شدند.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار مهر، به منظور آشنایی دانش آموزان با خطرات احتمالی در عبور و بازی در مسیر ریل، جمعی از دانش آموزان شهر پل سفید سوار قطار نظم و دوستی شدند.

سرگرد محمد مهرابی فرمانده پلیس راه آهن شمال صبح چهارشنبه در حاشیه این مراسم، هدف از این برنامه راآشنایی دانش آموزان با خطرات احتمالی بازی در حریم راه آهن اعلام کرد و گفت:پیشگیری انتظامی بر پایه اقدامات پلیسی در جهت حمایت از شهروندان آسیب پذیر، افزایش آگاهی های عمومی و نظارت بر اماکن عمومی امکان پذیر است.

سرگرد مهرابی با اشاره به اهمیت تحقق پیشگیری از جرم بیان داشت: پلیس راه آهن  به لحاظ داشتن اختیارات و ابزار ویژه ،می­ تواند نقش بسزایی در کاهش جرائم در حوزه ریلی داشته باشد و برای استفاده از مشارکت های مردم در ایجاد امنیت باید مردم مخصوصا قشر جوان را از طریق آموزش و فرهنگ سازی با خطرات احتمالی ارتکاب جرائم آشنا کرد.

وی با اشاره به اینکه سفر های حوزه ریلی از امن ترین و راحت ترین سفرها است به این نکته اشاره کرد که پلیس راه آهن همواره در تلاش است تا امنیت و نظم را در خطوط ریلی به میزان مطلوب برساند و میزان رضایتمندی مسافران  راه آهن را افزایش دهد.

شایان ذکر است دانش آموزان در این قطار با برخی از جرائم همچون سنگ پرانی بسوی قطار ،سنگ چینی در مسیر ریلی و نمونه های دیگری از جرائم ،توسط کارشناسان پلیس راه آهن آشنا شدند.


منبع : مهر - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آموزان - جرائم - اشاره - احتمالی - خطرات - میزان - عمومی - امنیت - پیشگیری - دوستی - سرگرد - مهرابی - افزایش -

نظر شما در مورد : دانش آموزان پل سفید سوار « قطار نظم و دوستی» شدند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها