مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 34207 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 19 مهر 1396 -ساعت : 16:27

چاپ به اشتراگ گذاشتن
صدور 3500 ویزا برای زائران مازندرانی و گلستانی/ تداوم فعالیت دفاتر زیارتی غیرمجاز همچنان در سطح مازندران

مدیرکل حج و زیارت مازندران خبر داد

صدور 3500 ویزا برای زائران مازندرانی و گلستانی/ تداوم فعالیت دفاتر زیارتی غیرمجاز همچنان در سطح مازندران

مازندشورا: مدیرکل حج و زیارت مازندران گفت: همچنین 3 هزار و 500 ویزا برای مردم استان‌های مازندران و گلستان صادر شده است.

مازندشورا:حبیب‌الله ساداتی امروز در شهرستان ساری، اظهار کرد: تاکنون 7 هزار و 500 نفر از مردم مازندران برای زیارت اربعین ثبت‌نام کردند.

وی ادامه داد: همچنین 3 هزار و 500 ویزا برای مردم استان‌های مازندران و گلستان صادر شده است.

مدیرکل حج و زیارت مازندران با بیان اینکه مرحله نخست برای ثبت‌نام زائران، به‌صورت اینترنتی با مراجعه به سامانه سماح است، اضافه کرد: پس از این مرحله زائران با مراجعه به 230 کارگزاری حج و زیارت سطح استان نسبت به تکمیل ثبت‌نام اقدام می‌شود.

این مسؤول تصریح کرد: برای صدور ویزا نیز نیاز به مراجعه حضوری متقاضیان به کنسول‌گری موقت عراق در مرکز استان مازندران نیست بلکه کارگزاری‌های حج و زیارت در سطح استان نسبت به این امر اقدام می‌کنند.

ساداتی با تأکید بر زیر پوشش قرار گرفتن تمامی زائران اربعین به بیمه،خاطر نشان کرد: زائران حتماً نسبت به این امر اقدام کنند تا با خیالی آسوده بتوانند به این سفر معنوی مشرف شوند.

وی با اشاره به اینکه با وجود توصیه‌ها و هشدارها همچنان شاهد فعالیت دفاتر غیرمجاز زیارتی در سطح مازندران هستیم، بیان کرد: علی‌اکبر جمالی در شهرستان بابل به‌صورت غیرمجاز در حال فعالیت است که توصیه ما به مردم این شهرستان این است از مراجعه به این فرد برای ثبت‌نام و ویزا پرهیز کنند.

مدیرکل حج و زیارت مازندران در پایان گفت: ثبت‌نام متقاضیان برای اربعین حسینی تا اطلاع ثانوی ادامه دارد.

86034/ج


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - زیارت - ثبت‌نام - زائران - مراجعه - اربعین - اقدام - مدیرکل - استان - شهرستان - فعالیت - غیرمجاز - زیارتی - دفاتر - متقاضیان - به‌صورت - مرحله - همچنان - ادامه - اینکه - ساداتی -

نظر شما در مورد : صدور 3500 ویزا برای زائران مازندرانی و گلستانی/ تداوم فعالیت دفاتر زیارتی غیرمجاز همچنان در سطح مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها