مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 34253 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 20 مهر 1396 -ساعت : 09:06

چاپ به اشتراگ گذاشتن
بازدید معاون عمرانی وزارت كشور از زیرساخت‌های اربعین استان ایلام/ تشكیل جلسه كمیته زیرساخت اربعین در شهر مهران

بازدید معاون عمرانی وزارت كشور از زیرساخت‌های اربعین استان ایلام/ تشكیل جلسه كمیته زیرساخت اربعین در شهر مهران

مازندشورا: مهندس افشانی معاون عمرانی وزارت كشور به همراه استاندار ایلام، معاون امور عمرانی استانهای معین و مسئولینی از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای كشور و شهرداری تهران از زیرساخت‌های اربعین استان ایلام بازدید كرده و جلسه كمیته زیرساخت اربعین در شهر مهران با حضور مقامات مذكور تشكیل گردید.

مازندشورا:به گزارش پايگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره كل راه وشهرسازی استان در بازدید معاون عمرانی وزارت كشور از زیرساخت‌های اربعین استان ايلام و جلسه آخرین وضعیت پروژه‌های راه‌سازی محورهای منتهی به شهر مهران و پایانه مرزی مورد بررسی قرار گرفت و راهكارهای لازم ارائه گردید.

مهندس افشانی در این جلسه ضمن قدردانی از زحمات تمامی مردم و مسئولین استان در اربعین سال‌های اخیر گفت: شرایط استان و زیرساخت‌های اربعین در ایلام نسبت به سال‌های گذشته مناسب‌تر بوده و پیشرفت‌های خوبی در این زمینه صورت گرفته است كه در حال حاضر تكمیل این زیر ساخت‌ها ادامه دارد كه امیدواریم هر سال نسبت به گذشته شاهد رفاه بیش از پیش زائرین عزیز در استان ایلام باشیم.

مهندس میر جعفریان مدیر كل راه وشهرسازی استان و سرپرست معاونت امور عمرانی استانداری ایلام در این جلسه گفت: با برنامه‌ریزی كه از اربعین سال گذشته تا امسال داشتیم به لطف خدا  طبق برنامه تا اربعین آتی تونل قلاجه ، و پل روگذر ارغوان زیر بار ترافیك خواهد رفت و ۳۰ كیلومتر از محور ایلام به مهران به صورت چهار خطه و اصلاح مسیر به بهره برداری خواهد رسید و محور ملكشاهی به مهران (محور جایگزین) نیز در گردنه ترشابه اصلاح شده و به بهره‌برداری خواهد رسید .

وی خاطر نشان كرد: اولویت محور چهارخطه ایلام به مهران حذف نقاط پر حادثه، قوسهای قائم و گره‌های ترافیكی بود كه در این زمینه به اهداف كوتاه مدت خود رسیدیم و اهداف میان مدت ما چهار خطه شدن تمام محور تا سال آینده است كه طبق برنامه در حال انجام آن هستیم.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/جاده ای


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اربعین - استان - ایلام - مهران - گذشته - زیرساخت‌های - عمرانی - وزارت - زمینه - اهداف - اصلاح - برنامه - مهندس - معاون - بازدید - وشهرسازی - سال‌های -

مطالب مرتبط با : بازدید معاون عمرانی وزارت كشور از زیرساخت‌های اربعین استان ایلام/ تشكیل جلسه كمیته زیرساخت اربعین در ش...
نظر شما در مورد : بازدید معاون عمرانی وزارت كشور از زیرساخت‌های اربعین استان ایلام/ تشكیل جلسه كمیته زیرساخت اربعین در ش...

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها