مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 34266 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 20 مهر 1396 -ساعت : 14:51

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ترافیک جاده کندوان به سمت چالوس نیمه سنگین همراه با مه شدید

ترافیک جاده کندوان به سمت چالوس نیمه سنگین همراه با مه شدید

مازندشورا: نوشهر - ایرنا - سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای چالوس از مه آلود بودن جاده کندوان همراه با ترافیک نیمه سنگین در مسیر جنوب به شمال این جاده خبر داد.

مازندشورا: مهدی صفایی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : در حال حاضر جاده کندوان مه آلود است و مسیر خط جنوب به شمال کندوان از تونل کندوان به سمت چالوس دارای ترافیک نیمه سنگین و در حال حرکت است.
وی تصریح کرد : وضعیت ترافیک به ویژه در محدوده سیاه بیشه، پل زنگوله و هزارچم نیز سنگین است.
وی از رانندگان خواست با توجه مه آلود بودن و ترافیک مسیر ، با صبر و حوصله و با رعایت سرعت مطمئنه رانندگی کنند و تمامی وسایل مورد نیاز را نیز به همراه داشته باشند.
سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای چالوس همچنین با اشاره به اتمام اجرای 30 کیلومتر عملیات روکش آسفالت از تونل کندوان تا هزارچم افزود: روکش آسفالت از هزارچم تا مرزن آباد به طول 25 کیلومتر در دست اقدام است.
صفایی گفت: این عملیات هر روز از هفت بامداد تا 16 عصر به جز روزهای تعطیل و پنجشنبه ادامه دارد.
کرمعلی اسدی، مسئول ایستگاه هواشناسی سیاه بیشه نیز وضعیت هوای این منطقه را مه آلود اعلام کرد و گفت : در حال حاضر دید 100 متر و درجه حرارت این منطقه 11 درجه سانتی گراد است.
بر اساس اعلام پلیس راه کشور تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 الی 24 روز جمعه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 24 روز جمعه از مرزن آباد به سمت کرج یک طرفه خواهد بود.
حدود 80 کیلومتر از مسیر 160 کیلومتری جاده کوهستانی چالوس - کرج(کندوان) جزء حوزه استحفاظی مازندران و بقیه نیز مربوط به استان البرز است که بیش از 15 تونل کوچک و بزرگ و تعدادی پل در طول مسیر دارد.
خبرنگار : سیدمحمد اکبرموسوی**انتشار دهنده: محسن حسن نیا
/1295/ 1602/1899

اجتماعي

كندوان

ترافيك نيمه سنگين

چالوس


منبع : ایرنا - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کندوان - چالوس - ترافیک - هزارچم - کیلومتر - وسایل - اعلام - سنگین - نقلیه - انواع - عملیات - آسفالت - منطقه - وضعیت - همراه - صفایی - پنجشنبه - خبرنگار - افزود -

نظر شما در مورد : ترافیک جاده کندوان به سمت چالوس نیمه سنگین همراه با مه شدید

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها