مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 34279 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 20 مهر 1396 -ساعت : 16:19

چاپ به اشتراگ گذاشتن
رقابت ورزشکاران و جوانان مازندران درمرحله استانی مسابقات قرآنی در آمل

رقابت ورزشکاران و جوانان مازندران درمرحله استانی مسابقات قرآنی در آمل

مازندشورا: ساری- ایرنا- سومین دوره مسابقات قرآنی ورزشکاران ، جوانان و کارکنان ورزش مازندران در مرحله استانی روز پنجشنبه به میزبانی شهرستان آمل آغاز شد.

مازندشورا: به گزارش خبرنگارایرنا، در این مرحله 187 ورزشکار که از مرحله شهرستانی به عنوان نفرات برتر در مرحله استانی را کسب کردند، در مجتمع فرهنگی وقرآنی بصیرت آستانه مبارکه امامزاده ابراهیم (ع) آمل با هم رقابت می کنند.
رییس اداره ورزش وجوانان شهرستان آمل گفت که شرکت‌کنندگان در رشته‌های حفظ یک جزء، 10جزء، قرائت ترتیل، قرائت تحقیق، حفظ احادیث موضوعی وتفسیر موضوعی قرآن کریم به رقابت می‌پردازند.
ناصر نصری شاهاندشت افزود: این مسابقات در 2 بخش برادران و خواهران از 22 شهر مازندران در حال برگزاری است و ورزشکاران رشته های مختلف، امورجوانان و کارکنان ورزش مازندران حضور دارند.
وی با بیان اینکه این مسابقات در راستای ترویج فرهنگ نورانی قرآن در بین جوانان و ورزشکاران، برگزار می شود، اضافه کرد، خوشبختانه امسال استقبال خیلی خوبی از سوی همه شهرستانهای مازندران از این دوره شده بود.
رییس اداره ورزش وجوانان آمل اضافه کرد، در پایان مسابقات استانی به نفرات برتر حکم قهرمانی و جوایز ارزنده و به همه شرکت کنندگان نیز گواهی شرکت در مسابقات اعطا خواهد شد.
نصری، با اشاره به اینکه نفرات برترهر رشته در مرحله استانی جواز حضور در مسابقات مرحله کشوری را کسب خواهند کرد، یادآورشد، مرحله کشوری مسابقات قرآنی ورزشکاران وجوانان در آبان ماه در استان فارس است و ابراز امیدواری کرد که جوانان و ورزشکاران و همکاران فعال حوزه قرآنی بتوانند مانند دوره قبل در مرحله کشوری بدرخشند و حائز رتبه های برتر کشوری شوند.
وی یادآورشد: در مرحله شهرستانی این مسابقات هزار و229 شرکت کننده (شامل 609 برادر و 620 خواهر ) در 6 رشته قرآنی در دو بخش مجزای برادران و خواهران در مرداد ماه با یکدیگر رقابت کردند که نفرات برتر هر رشته به مرحله استانی راه یافتند.
خبرنگار: مهدی غلامی**انتشار دهنده: محسن حسن نیا
ک/7327

فرهنگي

مسابقات قراني

ورزشكاران

مازندران


منبع : ایرنا - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مرحله - مسابقات - استانی - مازندران - ورزشکاران - رقابت - کشوری - نفرات - قرآنی - جوانان - وجوانان - اینکه - اضافه - یادآورشد - خواهران - موضوعی - اداره - قرائت - شهرستانی - برادران -

نظر شما در مورد : رقابت ورزشکاران و جوانان مازندران درمرحله استانی مسابقات قرآنی در آمل

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها