دیدار اعضای شورای شهر و شهردار ساری با فرمانده انتظامی استان مازندران

تاریخ انتشار : پنج شنبه 20 مهر 1396 - ساعت : 13:08

کد مطلب: 34282 چاپ به اشتراگ گذاشتن

بمناسبت هفته نیروی انتظامی صورت گرفت؛

دیدار اعضای شورای شهر و شهردار ساری با فرمانده انتظامی استان مازندران

مازندشورا: اعضای شورای شهر و شهردار ساری با فرمانده انتظامی استان مازندران دیدار کردند

مازندشورا: به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ساری، در این دیدار که ظهر چهارشنبه 19 مهرماه 96 در دفتر فرماندهی انتظامی استان مازندران صورت گرفت، اعضای شورای شهر و شهردار ساری در نشستی صمیمی با سردار سید مسعود میرفیضی شرکت کردند.

 

سید مسعود مدینه: توجه نیروی انتظامی به شهر ساری به عنوان پیشانی استان مازندران قابل تقدیر است

سید مسعود مدینه رئیس شورای اسلامی شهر ساری در این دیدار طی سخنان کوتاهی با تبریک هفته نیروی انتظامی گفت: الحمدلله شورای دوره پنجم شهر ساری با خاطره خوبی از فرماندهی انتظامی استان مازندران کار خود را آغاز کرد که این موضوع جای تقدیر دارد.

وی بر تعامل هرچه بیشتر مجموعه مدیریت شهری ساری و نیروی انتظامی به عنوان عامل برقراری امنیت تأکید کرد و افزود: قطعاً هرچه سطح این تعاملات بیشتر باشد شهروندان فهیم ساروی منتفع خواهند شد که می تواند بهترین دستاورد برای ما باشد.

مدینه با قدردانی از نگاه ویژه سردار میرفیضی و نیروهای تحت امر وی به مجموعه مدیریت شهری ساری گفت: این موضوع، مهم ژرف نگری ایشان به توسعه پرشتاب ساری به عنوان پیشانی استان مازندران را می رساند که امیدواریم این توجهات به ساری تداوم یابد.

 

سردار میرفیضی: خودمان را از مجموعه شورا و شهرداری مرکز استان جدا نمی دانیم

سردار میرفیضی فرمانده انتظامی استان مازندران نیز با ابراز تشکر از حُسن توجه اعضای شورای اسلامی و شهردار ساری به سبزپوشان نیروی انتظامی اظهار داشت: خاطرات خوبی از همکاری های تنگاتنگ با شورای شهر و شهرداری ساری داریم که ان شالله در ادامه مسیر خدمت نیز اینگونه باشد.

وی با بیان اینکه خودمان را از مجموعه شورا و شهرداری مرکز استان جدا نمی دانیم، افزود: انصافاً مرکز استان در سالهای اخیر با تدابیر مدیریت شهری با تحولات شگرفی مواجه شده که به عنوان یک شهروند از این تلاش ها سپاسگزاری می کنم.

سردار میرفیضی در خاتمه صحبت هایش به اهمیت توسعه گردشگری در مازندران و خصوصاً شهر ساری اشاره و خاطرنشان کرد: ثبت بیش از 30 میلیون تردد وسایل نقلیه در استان مازندران در شش ماهه اول سال 96 نشان از ظرفیت بالای استان در بحث گردشگری دارد که باید با تعامل بین نیروی انتظامی، مدیریت شهری و سایر دستگاه ها در راستای استفاده بهینه از این پتانسیل عظیم قدم برداشت.

 

گفتنی است، در این نشست صمیمی آقایان مدینه، زلیکانی، آقامیری و شمشیربند اعضای شورای اسلامی شهر ساری، عبوری شهردار و رشیدی معاون فنی و عمرانی شهرداری حضور داشتند.


برچسب ها : #بمناسبت هفته نیروی انتظامی صورت گرفت؛ دیدار اعضای شورای شهر و شهردار ساری با فرمانده انتظامی استان مازندران

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : دیدار اعضای شورای شهر و شهردار ساری با فرمانده انتظامی استان مازندران

*

*


X https://sport45.site/