مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 34282 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 20 مهر 1396 -ساعت : 13:08

چاپ به اشتراگ گذاشتن
دیدار اعضای شورای شهر و شهردار ساری با فرمانده انتظامی استان مازندران

بمناسبت هفته نیروی انتظامی صورت گرفت؛

دیدار اعضای شورای شهر و شهردار ساری با فرمانده انتظامی استان مازندران

مازندشورا: اعضای شورای شهر و شهردار ساری با فرمانده انتظامی استان مازندران دیدار کردند

مازندشورا: به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر ساری، در این دیدار که ظهر چهارشنبه 19 مهرماه 96 در دفتر فرماندهی انتظامی استان مازندران صورت گرفت، اعضای شورای شهر و شهردار ساری در نشستی صمیمی با سردار سید مسعود میرفیضی شرکت کردند.

 

سید مسعود مدینه: توجه نیروی انتظامی به شهر ساری به عنوان پیشانی استان مازندران قابل تقدیر است

سید مسعود مدینه رئیس شورای اسلامی شهر ساری در این دیدار طی سخنان کوتاهی با تبریک هفته نیروی انتظامی گفت: الحمدلله شورای دوره پنجم شهر ساری با خاطره خوبی از فرماندهی انتظامی استان مازندران کار خود را آغاز کرد که این موضوع جای تقدیر دارد.

وی بر تعامل هرچه بیشتر مجموعه مدیریت شهری ساری و نیروی انتظامی به عنوان عامل برقراری امنیت تأکید کرد و افزود: قطعاً هرچه سطح این تعاملات بیشتر باشد شهروندان فهیم ساروی منتفع خواهند شد که می تواند بهترین دستاورد برای ما باشد.

مدینه با قدردانی از نگاه ویژه سردار میرفیضی و نیروهای تحت امر وی به مجموعه مدیریت شهری ساری گفت: این موضوع، مهم ژرف نگری ایشان به توسعه پرشتاب ساری به عنوان پیشانی استان مازندران را می رساند که امیدواریم این توجهات به ساری تداوم یابد.

 

سردار میرفیضی: خودمان را از مجموعه شورا و شهرداری مرکز استان جدا نمی دانیم

سردار میرفیضی فرمانده انتظامی استان مازندران نیز با ابراز تشکر از حُسن توجه اعضای شورای اسلامی و شهردار ساری به سبزپوشان نیروی انتظامی اظهار داشت: خاطرات خوبی از همکاری های تنگاتنگ با شورای شهر و شهرداری ساری داریم که ان شالله در ادامه مسیر خدمت نیز اینگونه باشد.

وی با بیان اینکه خودمان را از مجموعه شورا و شهرداری مرکز استان جدا نمی دانیم، افزود: انصافاً مرکز استان در سالهای اخیر با تدابیر مدیریت شهری با تحولات شگرفی مواجه شده که به عنوان یک شهروند از این تلاش ها سپاسگزاری می کنم.

سردار میرفیضی در خاتمه صحبت هایش به اهمیت توسعه گردشگری در مازندران و خصوصاً شهر ساری اشاره و خاطرنشان کرد: ثبت بیش از 30 میلیون تردد وسایل نقلیه در استان مازندران در شش ماهه اول سال 96 نشان از ظرفیت بالای استان در بحث گردشگری دارد که باید با تعامل بین نیروی انتظامی، مدیریت شهری و سایر دستگاه ها در راستای استفاده بهینه از این پتانسیل عظیم قدم برداشت.

 

گفتنی است، در این نشست صمیمی آقایان مدینه، زلیکانی، آقامیری و شمشیربند اعضای شورای اسلامی شهر ساری، عبوری شهردار و رشیدی معاون فنی و عمرانی شهرداری حضور داشتند.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بمناسبت هفته نیروی ا -

نظر شما در مورد : دیدار اعضای شورای شهر و شهردار ساری با فرمانده انتظامی استان مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*