مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 34294 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 20 مهر 1396 -ساعت : 16:25

چاپ به اشتراگ گذاشتن

داوود بحیرایی شهردار جدید اندیمشک شد

مازندشورا: شهردارآنلاین: داوود بحیرایی پس از معارفه در نشست شورای اداری اندیمشک در روز پنجشنبه به عنوان شهردار جدید این شهر رسما مشغول بکار شد.

مازندشورا:فرماندار اندیمشک با تشریح مشکلات و نیازهای این شهر گفت:شهرداری پیشانی خدمات رسانی به مردم است و باید در این مجموعه خدمات به نحو شایسته و مطلوب انجام گیرد .
پیمان جهانگیری افزود:با توسعه زیرساخت های عمرانی، فضای سبز و بهبود وضعیت شهرداری باید به ایجاد رضایتمندی عمومی در اندیمشک کمک کرد.
وی همدلی و وحدت اعضای شورای اسلامی شهر اندیمشک را مطلوب دانست و گفت:مسئولان شهری ارتباط با مدیران کل استانی و ملی و تامین نیازهای شهروندان و تحقق شعار سال را مورد توجه قرار دهند و در راستای قانون قدم بردارند و عمران آبادانی شهری را تقویت کنند. 
وی گفت: اشتغال مهمترین اولویت شهرستان اندیمشک است و با تحقق برنامه های محوری شاهدتغییر مثبت در این بخش خواهیم بود.
فرماندار اندیمشک در بخش دیگری گفت: با توجه به در پیش بودن اربعین باید بیش از گذشته در جهت تامین نیازهای زائران اقدام و شهرستان را همانند گذشته آماده استقبال و حضور عاشقان اهل بیت(ع) کرد .
جهانگیری افزود: بومی یا غیربومی بودن برای موفقیت در پست ملاک نیست و آن چه مردم ما به آن نیاز دارند تعهد ، تخصص ، تجربه ، توانمندی و داشتن روحیه خدمتگزاری به مردم می باشد.
فرماندار اندیمشک شهرداری اندیمشک را دارای مشکلات فراوان دانست و از شهردار جدید خواست با تعامل و تلاش برای رفع چالش های این شهرداری گام بردارد.
دادستان عمومی و انقلاب اندیمشک گفت:: اقدامات جدی و عملی برای بررسی و پیگیری استخدام های اخیر شهرداری اندیمشک و واگذاری اراضی شهرستان، آغاز شده است.
میثم سخنور افزود:شهرداری اندیمشک دارای مشکلات عدیده است و برای رفع این مشکلات باید تلاش های بیشتری انجام گیرد.
وی با تشریح وضعیت برخی پارک ها و کارتن خوابی معتادها در این مناطق گفت:وضعیت موجود برازنده شهرستان نیست و استحقاق مردم اندیمشک بسیار بالاتر است.
وی گفت:برخی از مشکلات اخیر و علت برخی نا هنجاری های امروز اندیمشک ریشه در عدم توجه مناسب به خدمات شهری است، سوزندان زباله های شهری و تکدی گری از ناهنجاری های ناشی از مشکلات حوزه شهراری هستند.
داوود بحیرایی شهردار جدید اندیمشک نیز گفت: توجه به توسعه خدمات شهری وظیفه ذاتی شهرداری ها است، به همین جهت باید با همدلی و عقلانیت و وحدت و خلاقیت، خدمات این حوزه را تقویت کرد .
وی خاطرنشان کرد:در مسیر تحول در حوزه شهری اندیمشک از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود و در این مسیر دست یاری به سوی همگان دراز می کنم.
بحیرایی که با رای اکثریت شورای شهر اندیمشک و حکم استاندار خوزستان به عنوان شهردار انتخاب شده سابقه کار اجرایی در شهرداری استان اصفهان دارد.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اندیمشک - شهرداری - مشکلات - خدمات - شهرستان - شهردار - وضعیت - افزود - نیازهای - فرماندار - بحیرایی - تامین - وحدت - دارای - تقویت - دانست - گذشته - همدلی - مطلوب - تشریح - جهانگیری - داوود - عمومی - توسعه - شورای -

نظر شما در مورد : داوود بحیرایی شهردار جدید اندیمشک شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها