مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 34296 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 20 مهر 1396 -ساعت : 16:31

چاپ به اشتراگ گذاشتن

تغییر اعضای87درصدازشواهای اسلامی شهردراستان تهران

مازندشورا: شهردارآنلاین: مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری تهران از تغییر اعضای 87 درصد از شوراهای اسلامی شهر نسبت به دوره چهارم در استان تهران خبر داد.

مازندشورا:هادی رحمتی روز پنجشنبه در جلسه معارفه شهردار جدید شهر جوادآباد ورامین گفت : از مجموع 47 شورای شهر در استان تهران ،87 درصد از اعضای شوراهای اسلامی شهر در دوره پنجم نسبت به دوره چهارم تغییر پیدا کرده و این نشان از تحول در استان است.
وی افزود : این تغییر به آن معنی نیست که اعضای قبلی شوراهای اسلامی کاری برای مردم انجام نداده اند بلکه نشان می دهد که مردم خواهان شتاب در توسعه ، عمران و آبادانی مناطق خود هستند.
رحمتی تأکید کرد: این که مردم به اعضای جدید شورای اسلامی اعتماد کرده اند و سکان مدیریت شهر را به آن ها سپرده اند ، بار مسئولیت آن ها را سنگین می کند و آن ها باید با شناخت و علمی که نسبت به امور مناطق حوزه خود دارند ، در توسعه عمران و آبادنی مناطق کوشا باشند.
مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری تهران با اشاره به قابلیت های ویژه شهر جوادآباد افزود : اعضای شورای اسلامی شهر جوادآباد باید ضمن کنترل و افزایش درآمد ، هزینه اعتبارات را کنترل کرده و به توسعه فضای سبز و مراودات اقتصادی خرد با رویکرد اقتصاد کشاروزی تلاش کنند.
وی تأکید کرد: اگر قرار است که در شهر جوادآباد افراد به حوزه صنعت نیز واردشوند باید به فکر صنایع تبدیلی کشاورزی باشد تا میراثی که از اجداد ما در کشاورزی به ما رسیده نابود نشود.
رحمتی افزود : هیچ کس حق تغییر اساسی ناموزون کشاورزی منطقه را ندارد و حتی اقتصاد شهرداری نیز باید بر اساس اقتصاد کشاروزی برنامه ریزی شود.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اسلامی - جوادآباد - تغییر - اعضای - افزود - مناطق - کشاورزی - توسعه - شوراهای - رحمتی - تهران - شورای - کشاروزی - اقتصاد - تأکید - عمران - استان - کنترل -

نظر شما در مورد : تغییر اعضای87درصدازشواهای اسلامی شهردراستان تهران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها