مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 34301 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 20 مهر 1396 -ساعت : 16:36

چاپ به اشتراگ گذاشتن

کمربندی بروجرد باید ساماندهی شود

مازندشورا: شهردارآنلاین: معاون استاندار و فرماندار بروجرد گفت: برای کاهش بروز حوادث رانندگی در مسیر کمربندی بروجرد این محور باید ساماندهی شود.

مازندشورا:علی کورانی فر افزود: محور کمربندی بروجرد یکی از محورهای پر خطر بوده و برغم اینکه اقداماتی در سالهای اخیر برای ساماندهی آن صورت گرفته ولی در سال جاری در این محور 16 مورد واژگونی خودرو رخ داده که منجر به فوت 6 تن از همشهریان شده است.
به گفته وی این محور در مجموع 12 کیلومتر بوده که چهار کیلومتر آن در حوزه راهداری و هشت کیلومتر مابقی در حوزه شهرداریبروجرد بوده و انتظار می رود هرگونه اقدام لازم برای ساماندهی این محور با هدف کاهش تصادفات و جلوگیری از خسارت های مالی و جانی صورت گیرد.
معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد گفت: باید با تقسیم کار بین شهرداری و راهداری در محور کمربندی بروجرد و انجام کار کارشناسی شده نسبت به نصب دوربین های ثبت تخلفات ، تابلوهای راهنمایی و رانندگی و رفع نقاط حادثه خیز با هدف کاهش آمار تصادف اقدام شود.
کورانی فر با اشاره به تردد خودروهای سنگین و نیمه سنگین از محور کمربندی بروجرد تصریح کرد:با توجه به اینکه این محور به همتشهرداری چهار بانده و تعریض شده اما برای رفع برخی از نواقص موجود در این محور باید ایمن‌سازی شود.
شهر بروجرد به عنوان دومین شهر استان لرستان در مسیر شمال به جنوب و غرب به جنوب قرار دارد.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بروجرد - کمربندی - ساماندهی - کیلومتر - لرستان - سنگین - اقدام - اینکه - کورانی - راهداری -

نظر شما در مورد : کمربندی بروجرد باید ساماندهی شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها