مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 34313 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 20 مهر 1396 -ساعت : 18:22

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مشکل ورزشکار پارالمپیکی مینابی حل می شود

مازندشورا: شهردارآنلاین: رئیس اداره ورزش و جوانان میناب گفت: مدال آوران پارا المپیکی و آسیایی از افتخارات ورزش میناب هستند و اداره ورزش و جوانان هرکمکی که در توان بوده برای آنها آنجام داده است.

مازندشورا:جعفر متقیبا اشاره به انتقاد ورزشکار و مدال آور بازیهای پاراالمپیکی از مسئولان شهرستان میناب گفت: «حسن دهقانی» یکی از ورزشکاران خوب و با اخلاق استان هرمزگان و شهرستان میناب است که تا کنون در مسابقات جهانی و آسیایی با کسب مدال های رنگارنگ و اهتزاز درآوردن پرچم جمهوری اسلامی ایران برای کشور و شهر خود افتخاراتی را کسب کرده است.

متقی با بیان اینکه این ورزشکار همانند سایر ورزشکاران مدال آور شهرستان برای کسب این افتخارات شبانه روز در تلاش هستند گفت: آماده نگه داشتن آنها برای مسابقات بین المللی یک از برنامه هایی است که اداره ورزش وجوانان با  تلاش برای فراهم کردن امکانات لازم برای ورزشکاران آنها را از شرایط مسابقات دورنگه نکند.

رئیس اداره ورزش وجوانان میناب با اشاره به صحبتهای این مدال آور مبنی بر باز پس گیری زمین اهدا شده توسط شهرداری گفت: این ورزشکار بعد از کسب افتخار در مسابقات پارا المپیکی اینچئون وبازگشت وی به میناب قرار شد که در هفته دولت در برنامه تجلیل از ورزشکاران و مدال آوران ازاین ورزشکار هم تجلیل به عمل آورده شود.

متقی عنوان داشت : طبق صحبتهای انجام شده در آن زمان با مجموعه شورا وشهرداری وهمچنین فرماندار وقت شهرستان میناب ومدیر کل ورزش وجوانان استان هرمزگان مراسم تجلیل برگزار وقطعه زمینی از طرف شهردار وقت« محمد داشی جان» به این ورزشکار به پاس افتخار های کسب کرده اهدا شد.

متقی گفت: از آنجایی که برای واگذاری زمین مراحلی وجود دارد تا بتوان سند آن را دریافت کرد این ورزشکار زمین اهدا شده را به فروش رسانده بود در صورتی که بعد از مدتی دستگاههای نظارتی در شهرداری ایراداتی را به نحوه واگذاری زمینها مشاهده وبرای رفع این ایرادها از طریق مراحل قانونی زمین را باز پس گرفتند تا در آیند با شرایط بهتری بتوان زمین اهدایی را به ورزشکار واگذار کنند.

رئیس اداره ورزش وجوانان میناب عنوان داشت: اصل قضیه گلایه مندی این ورزشکار در رسانه های این موضوع بوده اما در صورتی که خود به می داند که ماجرای باز پس گرفتن زمین چه بوده به صورت گلایه مندی از مسئولان نسبت به عدم توجه به وی این موضوع را به رسانه ها کشانده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان میناب گفت: اوایل سال جاری بخشنامه مصوب شده از سوی نمایندگان مجلس شورای اسلامی مبنی بر به کار گیری از مدال آوران آسیایی وجهانی دردستگاههای دولتی به این اداره ابلاغ شد تا بتوان برای ورزشکارانی  که شرایط استخدامی بر اساس بخشنامه رادارند برای جذب آنها اقداماتی انجام شود.

متقی بیان داشت: با ابلاغ این بخشنامه با این مدال آور مینابی در مسابقات پاراالمپیکی وجهانی ارتباط برقرار شد تا با ارائه مدارک مورد نیاز در صورتی که شرایط لازم را داشته باشد مقدمات جذب وی آغاز شود.

متقی گفت: همه کارهای لازم برای شرایط استخدامی این ورزشکار انجام شده و برای تائید نهایی از سوی اداره کل وزارت در انتظار دستورات لازم هستیم تا بتوانیم این ورزشکار را طبق بخشنامه به استخدام در آوریم.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ورزشکار - میناب - اداره - مسابقات - شرایط - وجوانان - بخشنامه - شهرستان - ورزشکاران - صورتی - تجلیل - بتوان - واگذاری - عنوان - رسانه - ابلاغ - استخدامی - وجهانی - موضوع - آوران - گلایه - شهرداری - پاراالمپیکی - هرمزگان - استان - مسئولان - آسیایی - اسلامی - صحبتهای - مینابی - اشاره - برنامه - افتخار -

نظر شما در مورد : مشکل ورزشکار پارالمپیکی مینابی حل می شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها