مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 34314 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 20 مهر 1396 -ساعت : 18:23

چاپ به اشتراگ گذاشتن

توقیف ۶۰۳ وانت بار و خروج از چرخه فعالیت های غیرمجاز

مازندشورا: شهردارآنلاین: معاون خدمات شهری شهردار تبریز از توقیف ۶۰۳ وانت بار عرضه میوه و تره بار غیرمجاز در شش ماهه اول سال جاری خبر داد.

مازندشورا: علی مدبر عصر پنج شنبه در جمع خبرنگاران ضمن تاکید بر ضرورت حل معضل سد معبر تبریز با همکاری نیروی انتظامی و راهور افزود: معابر و مسیر های حساس تبریز در اوج پیک سفرهای درون شهری، با فعالیت غیر مجاز وانت بارها مسدود می شود و ضرورت دارد این معضل هرچه سریعتر حل شود.

علی مدبر ادامه داد: در شش ماه اول سال جاری طرح مقابله با دستفروشان، وانت بارها، جمع آوری طبق میوه از خیابان ها، مقابله با تخلفات ساختمانی و اخذ تعهد کتبی از آن ها تشدید شده است و میزان آماری  برخورد جدی این طرح به یک هزار و ۲۹۵ می رسد.

معاون خدمات شهری شهردار تبریز متذکر شد: عدم همکاری برخی از وانت داران و دستفروشان و ایجاد درگیری نیز در این مدت ۶۵ مورد رسیده است و با ارجاء با مراجع قضایی پیگیر عدم فعالیت های آنان نیز هستیم.

وی اظهار داشت: حل مشکلات شهری در حوزه حمل و نقل وترافیک، نیازمند توجه جدی همزمان مسولان و شهروندان است.

مدبر تصریح کرد: سیاستگذاری و فعالیت مجموعه خدمات شهری شهرداری تبریز در راستای رفع مشکل سد معابر توسط وانت بارها، دستفروشان و مغازه دارانی پیاده راه ها را محل انبار اقلام فروشی خود می کنند، وارد فاز جدیدی شده است و سعی دارم این مشکل در آستانه رویداد "تبریز ۲۰۱۸" رفع شود.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تبریز - فعالیت - بارها - دستفروشان - مقابله - خدمات - معابر - ضرورت - همکاری -

نظر شما در مورد : توقیف ۶۰۳ وانت بار و خروج از چرخه فعالیت های غیرمجاز

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها