مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 34315 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 20 مهر 1396 -ساعت : 18:24

چاپ به اشتراگ گذاشتن

برخورد با ۶۳۶ خودرو دودزا در مشهد

مازندشورا: شهردارآنلاین: معاون خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد از برخورد با ۶۳۶ خودرو دود زا در راستای کاهش آلودگی هوا در مشهد خبر داد.

مازندشورا: خلیل الله کاظمی اظهار کرد: بیشترین تخلفات در حوزه آلایندگی طی یک ماه گذشته مربوط به اتوبوس و مینی‌بوس بوده که بیشترین سهم از آلودگی هوا را براثر دودزایی دارند.

وی افزود: چهار هزار و ۲۱۵ مورد تخلف زیست محیطی طی یک ماه گذشته در مشهد از سوی ضابطان قضایی اعمال قانون شده که ۶۳۶ مورد آن مربوط به خودروهای دودزا بوده است، همچنین با دو هزار و ۵۹۶ خودروی فاقد برچسب معاینه فنی برخورد شد و ۷۹۸ مورد از این برخوردها به دلیل نداشتن معاینه فنی خودروها گزارش شده است.

معاون خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد تصریح کرد: بیشترین تخلفات در شهریور مربوط به منطقه دو بوده که تفاوت در آمار تخلفات با میزان تردد خودروها در منطقه و همچنین تعداد گشت‌زنی‌ها در مناطق آلوده رابطه مستقیمی دارد.

وی افزود: نداشتن معاینه فنی در منطقه دو مشهد با ۸۳ مورد بیشترین و در منطقه ۱۲ با ۴۰ مورد کمترین میزان تخلف در شهریور ماه بوده است.

خلیلی ابراز کرد: از نظر دودزا بودن، منطقه دو مشهد با ۶۹ مورد بیشترین و منطقه ۱۲ مشهد با ۳۱ مورد کم‌ترین بوده و از نظر نداشتن گواهی یا برچسب معاینه، منطقه دو مشهد با ۲۵۸ مورد بیشترین و منطقه ۱۲ مشهد با ۱۴۱ مورد کمترین تخلف را داشته اند.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : منطقه - بیشترین - معاینه - نداشتن - دودزا - تخلفات - دو مشهد - میزان - همچنین - افزود - برخورد - خودروها -

نظر شما در مورد : برخورد با ۶۳۶ خودرو دودزا در مشهد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها