مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 34319 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 20 مهر 1396 -ساعت : 18:40

چاپ به اشتراگ گذاشتن

نجات ۲ نفر توسط آتش‌نشانان همدان

مازندشورا: شهردارآنلاین: رئیس سازمان آتش‌نشانی همدان گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته و در عملیات امداد و نجات دو نفر توسط آتش‌نشانان همدانی نجات یافتند.

مازندشورا:محمدرضا بیاناتی اظهار داشت: شرکت در ۹ عملیات اطفای حریق و ۳ عملیات امداد و نجات حاصل تلاش پرسنل آتش نشانی همدان در ۲۴ ساعت گذشته بوده است.

بیاناتی با بیان اینکه شهروندان دیروز ۴۰۶ مرتبه با سامانه ۱۲۵ تماس گرفته اند، گفت: از این تعداد تماس ۱۲ مورد منجر به عملیات شده، ۱۴ تماس برای مشاوره و راهنمایی برقرار شده، ۴۰ تماس اشتباه بوده و متاسفانه ۳۴۰ مورد ایجاد مزاحمت بوده است.

وی گفت: عملیات انجام شده در این مدت ۹ مورد آتش سوزی شامل حریق منزل در شهرک مدنی، حریق مخروبه در جولان، حریق آبگرمکن در شهرک مدنی، حریق کارگاه چوب در شهرک صنعتی بوعلی، ۲ مورد حریق سطل زباله در پیشاهنگی و خضر و ۳ مورد حریق مراتع و پوشش گیاهی در دانشگاه بوعلی، بلوار ارم و پشت اتکا بوده است.

رئیس سازمان آتش‌نشانی همدان گفت: همچنین ۳ مورد عملیات امداد و نجات شامل نجات افراد محبوس شده در آسانسور در شهید زمانی، نجات افراد محبوس شده در منزل در دره مراد بیگ و مهار حیوانات در شهرک فرهنگیان توسط آتش نشانان به انجام رسید.

بیاناتی گفت: تعداد ۲ نفر نجات یافته در این عملیات گزارش شده است.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : عملیات - همدان - بیاناتی - محبوس - افراد - امداد - تعداد - بوعلی -

نظر شما در مورد : نجات ۲ نفر توسط آتش‌نشانان همدان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها