مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 34328 -تاریخ انتشار : جمعه 21 مهر 1396 -ساعت : 00:42

چاپ به اشتراگ گذاشتن
آغاز رسمی فعالیت جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در بهشهر

دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی بهشهر خبر داد

آغاز رسمی فعالیت جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در بهشهر

مازندشورا: دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی شهرستان بهشهر گفت: جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی فعالیت رسمی خود را در بهشهر آغاز کرد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان بهشهر، میثم حیدری پنج‌شنبه شب در مراسم نخستین مجمع فعالان و نخبگان فرهنگی شهرستان بهشهر از آغاز رسمی فعالیت جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در بهشهر خبر داد و گفت: استکبار و جبهه استکبار تمام انرژی و هم و غم خود را صرف نابود سازی جهان اسلام کرده است و لحظه‌ای از این مهم غافل نیست.

وی با اشاره به فعالیت رسمی این جبهه در بهشهر، بیان کرد: در مقابل جبهه استکبار باید جبهه‌ای عمل کرد و همه انقلابی‌ها و حزب‌اللهی‌‌ها در زیر یک چتر جمع شوند و راهی را که شهدا برای ما هموار کردند ادامه دهیم و همچون سربازان انقلاب از آن پاسداری کنیم.

دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی شهرستان بهشهر بابیان اینکه این جبهه باید آغازگر یک حرکت انقلابی و درخشان برای نسل آینده باشد، افزود: در سه سال گذشته جمعی از فعالان حوزه فرهنگ با عنوان گروه اندیشه ورز به واکاوی اتفاقات فرهنگی در منطقه و بررسی عدم موفقیت در این حوزه پرداختند و این مهم موجب حرکت دادن ما به فعالیت جدی‌تر در بخش فرهنگی در شهرستان شد.

این مسؤول تصریح کرد: جزیره‌ای کار کردن، عدم انجام کارهای تشکیلاتی، عدم بسترسازی مناسب و عدم به‌کارگیری از ظرفیت‌ها و کادرسازی و تربیت نیروی انسانی از عوامل اصلی به نتیجه نرسیدن تلاش‌های فرهنگی در منطقه بوده است.

وی با اشاره به فعالیت‌های شهید هاشمی‌نژاد در سال 1329 در بهشهر بیان کرد: این روحانی بزرگ با تشکیل انجمن جوانان اهدافی چون کادرسازی و تربیت نیروی انسانی را دنبال می‌کرد و یقین بدانید ما تا به امروز مدیون همین تشکیلات و توانمندسازی‌ها هستیم.

دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی شهرستان بهشهر با اشاره به اهداف این جبهه، گفت: از اهداف اصلی این تشکل نمایش نقش و جایگاه مردم در تمام صحنه‌ها و ابعاد اجتماعی از جمله بعد سیاسی، اقتصادی و فرهنگی است چراکه ما برای غلبه بر نظام سلطه نیازمند نیروهای تمام عیار برای انقلاب هستیم.

وی بابیان اینکه در گذشته تمامی فعالیت‌ها و ماموریت‌ها در شهرستان محدود به طیف خاصی بود، تصریح کرد: در شهرستان بهشهر از زمان انقلاب تاکنون افراد زیادی با جان سپاری و ایثار به دنبال برافراشته شدن پرچم انقلاب بوده‌اند اما محدود شدن تمامی فعالیت‌ها و ماموریت‌ها در شهرستان یکی از دلایلی بود که نتوانستیم به نتایج مطلوب دست یابیم و این مهم در عصر حاضر نیازمند بسترسازی مناسب و بکارگیری از فرصت‌ها و ظرفیت‌ها در این شهرستان است.

حیدری با تاکید بر اینکه رسالت کار جبهه‌سازی است، گفت: جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی با هدف فرهنگی و خارج از هرگونه بوروکراتیک تحمیلی به دنبال تشکل‌پذیری و فعالیت خودجوش مردم است.

وی بابیان اینکه بهشهر جزو نخستین شهرستان در استان مازندران بود که دغدغه جبهه فرهنگی را به خوبی درک کرد و مورد استقبال قرار گرفت، افزود: جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی شهرستان بهشهر با عنوان قرارگاه شهید هاشمی‌نژاد فعالیت خود را به‌صورت رسمی آغاز می‌کند و این مجموعه بدون مردم هیچ است و فعالیت خودجوش مردم به این تشکل هویت و قدرت می‌بخشد.

86049/ج

  


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فرهنگی - بهشهر - انقلاب - شهرستان - فعالیت - اسلامی - اینکه - دنبال - بابیان - اشاره - استکبار - هستیم - خودجوش - انسانی - محدود - هاشمی‌نژاد - نیازمند - ماموریت‌ها - فعالیت‌ها - تمامی - نیروی - اهداف - تصریح - افزود - گذشته - فعالان - نخستین - حیدری - عنوان - منطقه - کادرسازی - ظرفیت‌ها - مناسب - بسترسازی - تربیت -

نظر شما در مورد : آغاز رسمی فعالیت جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در بهشهر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها