مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3434 -تاریخ انتشار : دوشنبه 28 اسفند 1391 -ساعت : 14:34

چاپ به اشتراگ گذاشتن

عضو شورای شهر تهران خبر داد؛

ائتلاف فراگیر اصولگرایان برای انتخابات شورای شهر

مازند شورا: متاسفانه شاهد برخی تحرکات نادرست از سوی کاندیداهای تمامیت‌خواه ریاست‌جمهوری هستیم که می‌خواهند لیست شورای شهر تهران را هم‌جهت با خود کنند که این امر برای مدیریت شهر تهران و حتی انتخابات ریاست‌جمهوری خطرناک است

مازند شورا: عضو شورای شهر تهران از ائتلاف فراگیر اصولگرایان در انتخابات شورای شهر با محوریت رئیس فعلی شورای شهر تهران خبر داد.

حسن بیادی عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه بخش‌های مهمی از گروه‌های اصولگرا با محوریت چمران برای ائتلاف در انتخابات شورای شهر تهران توافق دارند، افزود: با توجه به کارنامه مثبتی که در دو دوره گذشته وجود داشته، اکثر گروه‌های اصولگرایی محوریت آقای چمران را برای انتخابات آتی شورای شهر تهران پذیرفته‌اند.

وی افزود: فعلا بحثی درباره لیست سراسری نیست و تنها مقدمات لیست تهران با محوریت آقای چمران در حال تدوین است.

بیادی با بیان اینکه چمران تنها برای رضایی خدا به دنبال وحدت گروه‌های اصولگرا در انتخابات شورای شهر است، تصریح کرد: تصور ما این است که می‌توانیم ائتلاف فراگیر موفقی با حضور تمام گروه‌های معتقد به نظام داشته باشیم.

وی با بیان اینکه نباید سایه سیاسی انتخابات ریاست‌جمهوری بر انتخابات شورای شهر باشد، تصریح کرد: متاسفانه شاهد برخی تحرکات نادرست از سوی کاندیداهای تمامیت‌خواه ریاست‌جمهوری هستیم که می‌خواهند لیست شورای شهر تهران را هم‌جهت با خود کنند که این امر برای مدیریت شهر تهران و حتی انتخابات ریاست‌جمهوری خطرناک است./ فارسلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات ، شورای شهر - -

نظر شما در مورد : ائتلاف فراگیر اصولگرایان برای انتخابات شورای شهر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها