مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 34344 -تاریخ انتشار : جمعه 21 مهر 1396 -ساعت : 12:06

چاپ به اشتراگ گذاشتن
محورهای مازندران مه‌آلود و لغزنده است/یکطرفه شدن محور کندوان/انسداد محور هراز تا اطلاع ثانوی لغو شد

رئیس پلیس راه مازندران خبر داد

محورهای مازندران مه‌آلود و لغزنده است/یکطرفه شدن محور کندوان/انسداد محور هراز تا اطلاع ثانوی لغو شد

مازندشورا: رئیس پلیس راه مازندران گفت: محورهای استان با توجه به بارش باران لغزنده و مه آلود است که رعایت سرعت مطمئنه و فاصله طولی ضرورت دارد.

مازندشورا:علی‌رضا قدمی امروز درباره آخرین وضعیت محورهای مازندران در شهرستان ساری، اظهار کرد: در حال حاضر آمد و شد خودروها در محورهای هراز،  کندوان، سمنان ـ مازندران و سوادکوه به صورت عادی و روان است.

وی با اشاره به بارش باران در محورهای مازندران، افزود: با توجه به وضعیت جوی ارتفاعات استان گاها مه‌آلود بوده که لازم است رانندگان با رعایت سرعت مطمئنه تردد کنند.

رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه تردد انواع کامیون و کامیونت به جزو استثنای حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی تا ساعت ۲۴ امشب از محور هراز ممنوع است، اضافه کرد: تردد انواع کامیونت و اتوبوس به دلیل انجام عملیات لق گیری کماکان ممنوع اعلام شده است.

این مسؤول یادآور شد: تردد انواع تریلی به جزو حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز از محور سوادکوه ممنوع است.

قدمی با اعلام اینکه تردد انواع تریلی، کامیون و کامیونت از محور کندوان همچنان ممنوع است، افزود: محدودیت یک طرفه شدن این محور بعدازظهر امروز آغاز شده و تا ساعت ۲۴ امشب ادامه دارد.

وی با تأکید بر پرهیز از ارتکاب به تخلفات حادثه‌ساز، خاطرنشان کرد: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که با توجه به بارش باران و لغزنده بودن محورهای مازندران با توجه کامل به جلو، پرهیز از عجله و شتاب و رعایت فاصله طولی رانندگی کرده و با همکاری پلیس‌راه، سلامتی خود و خانواده را تضمین کنند.

رئیس پلیس راه مازندران  بیان کرد: انسداد محور هراز به دلیل انجام عملیات لق‌گیری و بهسازی جاده‌ای در روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته اعمال شده که از روز شنبه تا اطلاع ثانوی لغو شده و به زمان دیگری موکول شد.

قدمی در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های 2182934 و 2182920 با پیش شماره 011 به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.

86034/ع


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - محورهای - ممنوع - انواع - وضعیت - کامیونت - امروز - کندوان - پرهیز - راه‌های - کامیون - حاملان - فاسدشدنی - اعلام - تریلی - عملیات - سوختی - رانندگان - اطلاع - انسداد - لغزنده - مه‌آلود - ثانوی - سوادکوه - رعایت - استان - افزود - باران - اینکه -

نظر شما در مورد : محورهای مازندران مه‌آلود و لغزنده است/یکطرفه شدن محور کندوان/انسداد محور هراز تا اطلاع ثانوی لغو شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها