مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 34347 -تاریخ انتشار : جمعه 21 مهر 1396 -ساعت : 13:06

چاپ به اشتراگ گذاشتن
دشمن نمی‌تواند خدشه‌ای به انقلاب اسلامی ایران وارد کند

اجمالی/امام جمعه ساری:

دشمن نمی‌تواند خدشه‌ای به انقلاب اسلامی ایران وارد کند

مازندشورا: امام جمعه ساری گفت: انقلاب ما اقتصادی نیست بلکه انقلاب ما دینی و عقیدتی است و بخاطر همین عقیده است که دشمن نمی‌تواند خدشه‌ای به انقلاب ما وارد کند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، آیت‌الله نورالله طبرسی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه مرکز مازندران درباره راز ماندگاری و بقا انقلاب عاشورا اظهار کرد: انقلاب عاشورا یک انقلاب آسمانی و مانا است.

وی درباره اینکه چرا عاشورا ماندگار شد، افزود: قرآن کریم هیچ پیوند و رابطه‌ای را به عنوان پیوند مکتبی و اعتقادی محکم‌تر نمی‌داند چراکه یک پیوند ماندنی و عمیق است.

نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به اینکه در عاشورا روح، جان، قلب و اندیشه به آن وابسته است گفت: انسان از هر چیز بگذرد از اعتقاد خود نمی‌تواند بگذرد.

این مسؤول ادامه داد: ما بر عقیده و اعتقادی که داریم برای عاشورا عزاداری می‌کنیم و بر این اساس دشمن نتوانست مردم را از عاشورا جدا کند.

طبرسی افزود: انقلاب ما اقتصادی نیست بلکه انقلاب ما دینی و عقیدتی است و بخاطر همین عقیده است که دشمن نمی‌تواند خدشه‌ای به انقلاب ما وارد کند.

وی اظهار کرد: این همه شهدا تقدیم انقلاب کردیم و جوانانی که در میدان رزم و جنگ حضور پیدا کردند تا از اسلام و کشور دفاع کنند و این راز و رمز بقای عاشورا است چون با عقیده و فکر سر و کار دارد نه با مسائل مادی.

۸۶۰۳۵/ع


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انقلاب - عاشورا - پیوند - عقیده - نمی‌تواند - بگذرد - افزود - اعتقادی - اظهار - طبرسی - مازندران - درباره - خدشه‌ای - اینکه -

نظر شما در مورد : دشمن نمی‌تواند خدشه‌ای به انقلاب اسلامی ایران وارد کند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها