مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 34350 -تاریخ انتشار : جمعه 21 مهر 1396 -ساعت : 13:36

چاپ به اشتراگ گذاشتن

جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در بهشهر فعال شد

مازندشورا: بهشهر- دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی بهشهر از آغاز به کار رسمی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در شهرستان خبر داد.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار مهر، میثم حیدری پیش ازظهر جمعه در آیین آغاز بکار این جبهه فرهنگی در سالن بصیرت ارشاد بهشهر گفت: این قرارگاه تلاش دارد تا با بسترسازی مناسب، پشتیبانی فکری و معنوی از همه تشکل‌ها و گروه‌های فرهنگی را برعهده‌گرفته تا ضمن ایجاد شبکه‌ای منسجم از نیروهای انقلابی، از توانمندی و اثرگذاری این نیروها در عرصه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی و سیاسی استفاده کند.

وی اظهار کرد: فعالیت در عرصه‌های مختلف فرهنگی، شبکه‌سازی، امور جهادی و اجتماعی و آموزش ازجمله مواردی است که در این جبهه فرهنگی دنبال می‌شود.

این مسئول ادامه داد: جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی شهرستان بهشهر با عنوان قرارگاه شهید هاشمی نژاد فعالیت خود را به‌صورت رسمی آغاز می‌کند و این مجموعه، مجموعه‌ای مستقل و مردمی متشکل از فعالان و نخبگان فرهنگی است که باهدف ایجاد بستر مشارکت آفرینی و هم‌افزایی به‌صورت خودجوش تشکیل‌شده و وابستگی به احزاب، گروه‌ها و جریانات و گروه‌های سیاسی ندارد.

حیدری با اعلام اینکه استکبار و جبهه استکبار تمام انرژی خود را صرف نابودسازی جهان اسلام کرده است و لحظه‌ای از این مهم غافل نیست، گفت: ما هم در ابن بخش نباید برای مقابله، خاموش باشیم و باید تلاش کنیم تا با تقویت جبهه فرهنگی، بخشی از رسالت خود را به انجام برسانیم.

وی بیان داشت: تلاش شده تا همه انقلابی‌ها و حزب‌اللهی‌ها در زیر یک چتر جمع شوند تا با همراهی و همگامی هم به‌عنوان سربازان انقلاب، راهی را که شهدا برای ما هموار کردند؛ ادامه دهیم.

دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی شهرستان بهشهر گفت: جزیره‌ای کار کردن، عدم انجام کارهای تشکیلاتی، عدم بسترسازی مناسب و عدم به‌کارگیری از ظرفیت‌ها و کادرسازی و تربیت نیروی انسانی از عوامل اصلی به نتیجه نرسیدن تلاش‌های فرهنگی در منطقه بوده است که باید از آن دوری کرد و به سمت کار تشکیلاتی و منسجم رفت.

وی افزود: آیت‌الله شهید هاشمی نژاد در سال‌های قبل از انقلاب با کادرسازی و تربیت نیروی انسانی به فکر این انسجام‌بخشی بود و اکنون در ادامه راه ایشان نام این قرارگاه فرهنگی، بنام آیت‌الله شهید هاشمی نژاد نام‌گذاری شد تا با تلاش و کادرسازی مناسب نیروهای انقلابی فعال، پویا و توانمند برای انقلاب تربیت شود.


منبع : مهر - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فرهنگی - انقلاب - بهشهر - ادامه - تربیت - کادرسازی - مناسب - قرارگاه - هاشمی - اسلامی - به‌صورت - شهرستان - نیروی - آیت‌الله - انسانی - تشکیلاتی - استکبار - مختلف - ایجاد - گروه‌های - بسترسازی - حیدری - منسجم - نیروهای - سیاسی - اجتماعی - عرصه‌های - انقلابی - فعالیت -

نظر شما در مورد : جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در بهشهر فعال شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها