مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 34360 -تاریخ انتشار : جمعه 21 مهر 1396 -ساعت : 15:50

چاپ به اشتراگ گذاشتن
یکپارچگی و وحدت امروز ما از برکات دیوانگی‌های ترامپ است

امام‌جمعه تنکابن:

یکپارچگی و وحدت امروز ما از برکات دیوانگی‌های ترامپ است

مازندشورا: امام‌جمعه تنکابن گفت: یکپارچگی و وحدت امروز ما از برکات دیوانگی‌های ترامپ است و او با رسوایی خود، ما را بیدار کرد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان تنکابن، حجت‌الاسلام عبدالعلی پوراکبر در خطبه‌های نماز جمعه 21 مهرماه با اشاره به یاوه‌گویی‌های ترامپ اظهار کرد: این حرف‌ها همان حرف‌های زمان دوران بوش پدر و پسر و اوباماست که این بار با زبانی دیگر دارد بیان می‌شود.


وی افزود: اینکه ترامپ به برجام حمله می‌کند و همچنین سپاه قهرمان را به تروریستی بودن متهم می‌کند، بسیار خوب است چرا که ما را به هم‌صدایی رساند.


امام‌جمعه تنکابن با بیان اینکه این یاوه‌گویی‌های آنها خدمت بزرگی است به ما، عنوان کرد: این یکپارچگی و وحدت امروز ما از برکات دیوانگی‌های ترامپ است، او با رسوایی خود، مارا بیدار کرد.


این مسؤول یادآور شد: ببینید چطور رئیس‌جمهور ما آمد از سپاه قهرمان حمایت کرد و همه مردم و مسؤولان یک‌صدا شدند.

پوراکبر با اشاره به اینکه همه ما در وقت حساس به شجاعت رهبری تکیه می‌کنیم، خاطرنشان کرد: رئیس جمهور بسیار زیبا گفت با داشتن رهبری شجاع که همه مطیع فرمان او هستیم جایی برای نگرانی نیست.

وی خطاب به سپاه پاسداران که ای عزیزان بر شما مبارک باد این عزت که این‌طور مورد بغض و عداوت دشمن قرار گرفته‌اید، اظهار کرد: مشخص است که شما بدجور پدر آنان را درآورده‌اید که هرچند مدت به شما حمله می‌کنند.

خطیب نماز جمعه تنکابن یادآور شد: همه ملت‌ها می‌دانند که تروریست‌ها چه خطری بود برای دنیا و سپاه این تروریست‌ها را در جهان مهار کرده است، شما نه‌تنها محبوب مردم ایران بلکه محبوب ملت‌هایید.

 پوراکبر با بیان اینکه رژیم صهیونیستی نفس‌های آخرش را می‌کشد، تصریح کرد: استکبار و آمریکا همه جنگ‌ها و جنایت‌شان را در منطقه فقط برای نجات رژیم صهیونیست انجام می‌دهند.

وی با تاکید بر اینکه باید این وحدت و یکپارچگی امروز را به هر قیمتی حفظ حفظ کنیم، تصریح کرد: جنگ خانوادگی نباید به بیرون کشیده بشود همه جناح‌ها، گروه‌های سیاسی باید بحث‌های خود را کنار بگذارند تا یکصدا باشیم و دشمن نتواند از تفرقه ما سوء استفاده کند.

۸۶۰۴۳/ج


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اینکه - ترامپ - تنکابن - یکپارچگی - وحدت - امروز - یادآور - بسیار - رهبری - محبوب - تصریح - قهرمان - تروریست‌ها - اظهار - دیوانگی‌های - برکات - پوراکبر - اشاره - امام‌جمعه - یاوه‌گویی‌های - می‌کند -

نظر شما در مورد : یکپارچگی و وحدت امروز ما از برکات دیوانگی‌های ترامپ است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها