درگیری سارقان مسلح با پلیس امنیت در سلمانشهر عباس آباد

تاریخ انتشار : شنبه 22 مهر 1396 - ساعت : 13:22

کد مطلب: 34408 چاپ به اشتراگ گذاشتن

درگیری سارقان مسلح با پلیس امنیت در سلمانشهر عباس آباد

مازندشورا: نوشهر - ایرنا - سارقان مسلح جمعه شب در جریان درگیری مسلحانه با نیروهای پلیس امنیت در سلمانشهر از توابع شهرستان عباس آباد ، پس از رها کردن خودروی خود ، از منطقه فرار کردند .

مازندشورا: یک منبع آگاه در نیروی انتظامی شهرستان عباس آباد به خبرنگار ایرنا گفت که این درگیری در جلوی برج های عظیم زاده شهر سلمانشهر بین سارقان و پلیس امنیت شهرستان چالوس رخ داد و سارقان از منطقه فرار کردند.
وی با بیان اینکه در جریان این درگیری به هیچ کس آسیبی وارد نشده ، افزود : خودروی مزدا 3 سفید رنگ سارقان در این درگیری توقیف شد.
گفته می شود که دو سرنشین این خودرو که در منطقه رادیو دریا چالوس قصد سرقت داشتند با حضور به موقع پلیس ناکام ماندند و در جریان تعقیب و گریز پلیس به سلمانشهر رسیدند و در این منطقه با استفاده از شلوغی محل ، گریختند.
بخشدار سلمانشهر نیز در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت : دو سارق با خودروی مزدا 3 به قصد سرقت یک دستگاه خودروی دیگر از کرج عازم شهرستان چالوس شدند.
علیرضا صفری افزود : این افراد در حین سرقت توسط پلیس امنیت شهرستان چالوس شناسایی و در جریان تعقیب و گریز وارد شهر سلمانشهر شدند که خودروی آنان در این منطقه توقیف شد و خودشان فرار کردند.
خبرنگار : سیدمحمد اکبرموسوی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
/1295/1602/1654

اجتماعي

سارقان

درگيري مسلحانه

چالوس


منبع : ایرنا - مازندران

برچسب ها : #چالوس #سلمانشهر #سارقان #درگیری #شهرستان #منطقه #خودروی #جریان #خبرنگار #امنیت #تعقیب #توقیف #ایرنا #افزود

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : درگیری سارقان مسلح با پلیس امنیت در سلمانشهر عباس آباد

*

*