مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 34454 -تاریخ انتشار : شنبه 22 مهر 1396 -ساعت : 18:55

چاپ به اشتراگ گذاشتن
750 میلیارد تومان ؛ سهم مازندران از بسته رونق تولید

750 میلیارد تومان ؛ سهم مازندران از بسته رونق تولید

مازندشورا: نوشهر- ایرنا - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با اشاره به اختصاص 30 هزار میلیارد تومان در سال جاری برای رونق تولید در کشور گفت که سهم مازندران از این میزان اعتبار 750 میلیارد تومان است.

مازندشورا: به گزارش خبرنگار ایرنا ، محمد محمدپور روز شنبه در نشست کارگروه تسهیلات و رفع موانع تولید در چالوس افزود :‌ برای جذب این میزان اعتبار باید نقاط ضعف واحدهای تولیدی راکد را شناسایی و برای آنها برنامه ریزی کنیم.
وی گفت : دولت تدبیر و امید در سال گذشته در قالب بسته رونق تولید حدود 16 هزار میلیارد تومان برای بخش های سرمایه در گردش ‌، راه اندازی طرح های نیمه تمام بالای 60 درصد و احیای واحدهای راکد در نظر گرفته بود و امسال دولت دوازدم رقم را به 30 هزار میلیارد تومان افزایش داده است.
محمدپور افزود : تصویب این میزان اعتبار در سال جاری گویای این واقعیت است که دولت دوازدهم برای حمایت از واحدهای تولیدی عزمی جدی دارد ، ولی متاسفانه در اجرای دستورالعمل های جذب این اعتبارات نقاط ضعفی وجود دارد که باید برای رفع آن بیش از پیش تلاش کرد.
وی ادامه داد : ‌رئیس بانک مرکزی دستورالعملی به تمامی شعب بانکی کشور ابلاغ کرد که بر اساس آن بانک ها باید بدون فرصت سوزی به متقاضیان واجد شرائط ، تسهیلات پرداخت کنند.
رئیس سازمان صنعت ، معدن و‌تجارت مازندران گفت : همه مسئولان استانی و شهرستانی باید تلاش کنند تا با رفع موانع و پیچیدگی های بروکراسی اداری تا پایان امسال این میزان تسهیلات را جذب تا در حوزه تولید هزینه شود.
وی با بیان اینکه مازندران در سال گذشته در جذب اعتبارات بسته رونق تولید و پرداخت آن به متقاضیان توانست رتبه نخست کشور را کسب کند ، ادامه داد :‌ از مجموع 16 هزار میلیارد تومان بسته رونق تولید کشور سهم این استان حدود 470 میلیارد تومان بود که توانستیم بیش از این رقم یعنی 495 میلیارد تومان بیش از سهمیه مورد نظر تسهیلات جذب کنیم .
رئیس سازمان صنعت ،‌ معدن و تجارت مازندران گفت :‌ حمایت های مالی دولت در این بخش سبب شد تا سهم اشتغال صنعتی در این استان به مرز 30 درصد برسد و نرخ بیکاری نیز تک رقمی شده است.
خبرنگار : ‌مهراب زکی پور کینجی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
7078 /1602/1654

اقتصاد

سازمان صنعت و معدن

بسته رونق توليد

چالوس


منبع : ایرنا - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : میلیارد - تومان - تولید - مازندران - تسهیلات - واحدهای - میزان - اعتبارات - حمایت - ادامه - متقاضیان - استان - پرداخت - امسال - گذشته - افزود - چالوس - محمدپور - اعتبار - تولیدی - خبرنگار - موانع -

نظر شما در مورد : 750 میلیارد تومان ؛ سهم مازندران از بسته رونق تولید

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*