مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3449 -تاریخ انتشار : شنبه 26 اسفند 1391 -ساعت : 10:02

چاپ به اشتراگ گذاشتن

سریال گرانی این بار در حمل و نقل؛

افزایش 20 درصدی کرایه‌های برون شهری در مازندران

مازند شورا - در حالیکه این روزها بسیاری از مردم از روند گرانی ها ناراضی بوده و حتی ائمه جمعه استان مواردی را به متولیان امر تذکر داده اند کرایه برخی از مسیرهای برون شهری در مازندران با افزایش 20 درصدی روبرو شده است.

مازند شورا: در حالیکه این روزها بسیاری از مردم از روند گرانی ها ناراضی بوده و حتی ائمه جمعه استان مواردی را به متولیان امر تذکر داده اند  کرایه برخی از مسیرهای برون شهری در مازندران با افزایش 20 درصدی روبرو شده است.
 
این افزایش قیمت که از سوی انجمن های صنفی به شرکت های تحت پوشش و رانندگان ابلاغ شده است با تایید دستگاه های اجرایی مرتبط همراه بوده است.
 
اگر چه شنیده شده این افزایش قیمت دارای محمل قانونی بوده است اما در زمانی که همه مسئولین شعار جلوگیری از افزایش قیمت ها را می‌دهند افزایش یک دفعه ای کرایه ها موجب تعجب و ناراحتی مسافرین شده است.
 
در این رابطه عبدالهی که خود را کارمند یکی از ادارات استان معرفی کرده به خبرنگار شمال نیوز گفت: بنده هر روز از آمل به ساری می آیم بخاطر اینکه اداره سرویس ایاب و ذهاب ندارد و این مسیر هم سرویس مینی بوس ندارد مجبورم که از سواری استفاده کنم. امسال یکی دو مرتبه این مسیر افزایش کرایه داشت. مگر چقدر به حقوق ما در سالجاری اضافه شده که بخواهیم این مقدار کرایه در روز بدهیم مسئولین باید بیشتر به فکر مرزدم باشند.
 
همچنین یکی از دانشجویان که خود را حسین معرفی کرده به خبرنگار شمال نیوز گفت: من در هفته چهار روز مجبورم که از ساری به نور بروم.پدر من هم حقوق کارگری دارد شما حساب کنید ببینید چقدر دارم در هفته کرایه می دهم برای امثال ماها هم که معمولا" کاری پیدا نمی‌شود به همین خاطر دستمان همیشه جلوی پدرمان دراز است. خدایی دیگر خجالت می‌کشم. آخر خودتان می بینید که گرانی اوضاع را سخت کرده از مسئولین خواهش می کنم به فکر امثال ما باشند.
 
البته در این زمینه مطالب مشابه ای به سایت شمال نیوز ارسال شده است که امیدواریم مسئولین امر نسبت به این مساله بررسی شایسته تری معمول داشته باشند./ شمال نیوز
 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : حمل و نقل، برونشهری - -

نظر شما در مورد : افزایش 20 درصدی کرایه‌های برون شهری در مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها