مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3453 -تاریخ انتشار : شنبه 26 اسفند 1391 -ساعت : 07:33

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئيس اداره نوسازی بافت‌های فرسوده؛

سكونتگاه‌های غير رسمی سه شهر مازندران توانمند سازی می‌شود

مازند شورا: رئیس اداره نوسازی بافت‌های فرسوده راه و شهرسازی مازندران گفت: مطالعات توانمندسازی سکونتگاههای غیر رسمی در سه شهر استان تصویب شد.

مازند شورا: «حجت الله داداشی» اظهار داشت: پیگیری و هماهنگی با دستگاهها و مسئولان شهری برای اجرایی كردن پروژه های مذكور فرصتی مناسب برای ارتقا كمی و كیفی زندگی ساكنین این محدوده ها است.

وی افزود: مطالعات توانمند سازی سكونتگاههای غیررسمی با هدف تامین و بهسازی زیر ساختها و بهبود شرایط زندگی به منظور كاهش گسیختگی كالبدی از پیكره اصلی شهر و رفع تبعیض و خدمات رسانی برای گروههای كم درآمد و آسیب پذیر به اجرا در می آیند.

داداشی اظهار داشت: پروژه های مصوب توانمندسازی سكونتگاههای غیررسمی در شهرهای ساری، آمل و نكا با تصویب ستاد استانی و با ابلاغ معاون وزیر و مدیر عامل شركت عمران و بهسازی كشور به مرحله اجرایی رسیده است.

وی تصریح كرد: مطالعات شهرهای بابل و قائم شهر در حال انجام بوده كه در این بین مطالعات شهر بابل در ستاد این شهرستان تصویب و به استان ارسال شده، مطالعات شهر قائم شهر با پیشرفت 80 درصدی در دست اجرا است.

رئیس اداره نوسازی بافت های فرسوده راه و شهرسازی مازندران ابراز امیدواری كرد: طبق برنامه ریزی به عمل آمده و هماهنگی با متولیان شهرهای فوق با اجرایی كردن پروژ های مصوب در سال آینده، شاهد تغییرات و تحولات خوبی در اینگونه محلات از لحاظ كالبدی و اجتماعی باشیم.

مازندران دارای 55 شهر و سه هزار و 400 پارچه روستا و آبادی است./ مهر

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بافت های فرسوده، تار - -

نظر شما در مورد : سكونتگاه‌های غير رسمی سه شهر مازندران توانمند سازی می‌شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها