مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3454 -تاریخ انتشار : شنبه 26 اسفند 1391 -ساعت : 07:28

چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون وزیر راه وشهرسازی:

40 درصد جاده هراز تعریض و چهار بانده شد

مازند شورا - معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: تاكنون حدود 40 درصد از طرح تعریض و چهار خطه كردن جاده هراز اجرا شده است.

مازند شورا: شهریار افندی زاده روز جمعه در آیین بهره برداری از پل های «سیاه بیشه» و «بایجان» جاده هراز آمل افزود: در مدت پنج سال اخیر، تعریض و چهاربانده كردن جاده هراز با اختصاص اعتبارهای ویژه دولت با جدیت در حال پیگیری است.
 
رییس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای كشور اضافه كرد: بخش زیادی از مسافت حدود 80 كیلومتر از تهران تا ابتدای محدوده امامزاده هاشم(ع) در حوزه استحفاظی استان تهران تعریض و چهارخطه شده و در چند ماه آینده به طور كامل این طرح به پایان می رسد.
 
معاون وزیرراه وشهرسازی، تراكم ترافیكی جاده هراز و نیز وجود تونل‌ها و پل های بزرگ در این جاده را از دلایل تاخیر در تكمیل طرح تعریض وچهاربانده شدن آن اعلام كرد.
 
افندی زاده ادامه داد: زمان دقیقی برای بهره برداری كامل طرح چهاربانده شدن جاده هراز مشخص نیست و شتاب در این زمینه نباز به بودجه و امكانات تخصیصی از سوی مجلس در قالب ردیف اعتباری مشخص دارد.
 
وی بیان كرد: برای تكمیل طرح چهارخطه كردن جاده هراز با احتساب تونل و پل های در دست ساخت آن به بیش از دو هزار میلیارد ریال اعتبار نیاز است.
 
افندی زاده، جاده هراز را یكی از جاده های مهم و پرتردد كشور در مسیرتهران به مازندران دانست و از نمایندگان مجلس خواست در تخصیص اعتبارهای جاده هراز توجه ویژه ای داشته باشند./ ایرنا
 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : حمل و نقل، هراز،‌ ته - -

مطالب مرتبط با : 40 درصد جاده هراز تعریض و چهار بانده شد
نظر شما در مورد : 40 درصد جاده هراز تعریض و چهار بانده شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها