مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3457 -تاریخ انتشار : جمعه 25 اسفند 1391 -ساعت : 08:16

چاپ به اشتراگ گذاشتن

فرزانه خبر داد:

با وجود 10 میلیون گردشگر نوروزی ظرفیت اقامتگاه‌های مازندران در یک شب 750 هزار نفر است

مازند شورا- مديركل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري مازندران گفت: ظرفيت اسكان اقامتگاه‌هاي استان مازندران در یک شب 750 هزار نفر است.

مازند شورا: سیف الله فرزانه در سمینار شهرداران مازندران در سالن اجتماعات هتل سالاردره ساری افزود: ستاد تسهیلات سفر مازندران فعالیت رسمی خود را از یكشنبه در شهرستانها با مانور عملیاتی شروع خواهد كرد.

وی اظهار داشت: مراسم آیینی نوروز خوانی، كنسرت موسیقی پاپ در نوروز 92 در مبادی ورودی استان اجرایی می‌شود.

مدیركل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری مازندران با اشاره به اینكه 186 دفتر خدمات مسافرت جهانگردی در استان داریم، تصریح كرد: در نوروز 92 تحت هیچ عنوان افزایش قیمت واحدهای پذیرایی و اقامتی نخواهیم داشت.

فرزانه با بیان اینكه هزار و 538 ناظر و بازرس بر نحوه فعالیت اصناف در نوروز نظارت دارند، یادآور شد: 100 دانشجوی دختر و پسر رشته گردشگری، به عنوان راهنمای سفر در نوروز با گردشگری مازندران همكاری می‌كنند.

وی با اعلام اینكه 13 موزه و پارك موزه مازندران در نوروز میزبان بازدید گردشگران از این اماكن تاریخی است، افزود: در ایام نوروز بازدید از موزه های استان رایگان خواهد بود.

وی از شهرداران خواست در ایام نوروز ضمن مدیریت بر نحوه جمع آوری زباله به صورت صحیح، گفت: بانكهای استان نسبت به شارژ خودپردازها در ایام نوروز اهتمام كنند.

مازندران در ایام نوروز میزبان بیش از 10 میلیون گردشگر داخلی و خارجی است./ مهر

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : گردشگری، نوروز،‌توسع - -

نظر شما در مورد : با وجود 10 میلیون گردشگر نوروزی ظرفیت اقامتگاه‌های مازندران در یک شب 750 هزار نفر است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها