مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3460 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 24 اسفند 1391 -ساعت : 12:47

چاپ به اشتراگ گذاشتن
شهردار سابق ساری در لیست کاندیداهای احتمالی شورای شهر تهران قرار گرفت!

اختصاصی/ شهردار سابق ساری؛ کاندیدا شورای شهر تهران

شهردار سابق ساری در لیست کاندیداهای احتمالی شورای شهر تهران قرار گرفت!

مازند شورا: این کاندیدا احتمالی شورای اسلامی شهر تهران سابقه شهرداری، سرپرست فرمانداری، رياست دانشكده كشاورزی ساری و ... را در کارنامه مدیریتی خود دارد.

مازند شورا: در میان اسامی کاندیداهای احتمالی شورای اسلامی شهر تهران نام نماینده سابق مردم ساری در مجلس شورای اسلامی نیز دیده می‌شود.

این کاندیدا احتمالی شورای اسلامی شهر تهران که سابقه شهرداری، سرپرست فرمانداری، رياست دانشكده كشاورزی و نمایندگی چندین دوره مردم ساری در مجلس شورای اسلامی را در کارنامه مدیریتی خود دارد. پس از عدم موفقیت در انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی در مرکز مازندران، به شورای شهر پایتخت کشور چشم دوخته است.

«یوسف نژاد» که سالها در کمیسون صنایع مجلس شورای اسلامی حضوری موثر و پررنگی داشته و چندین سال نیز مشاور وزرای صنایع بوده است، اینک به عنوان عضو هیأت مدیره شرکت واحد اتوبوسرانی تهران می‌رود تا با حمایت اصلاح طلبان تهران و احتمالا شهردار فعلی این شهر بر کرسی شورای اسلامی شهر تهران نیز تکیه زند.

ناگفته نماند علی اصغر یوسف نژاد حمایت‌های تلویحی‌ای نیز از برخی کاندیداهای احتمالی شورای شهر ساری داشته و به دنبال معرفی و حمایت از برخی افراد برای ورود به شورای شهر ساری نیز می‌باشد.

اگرچه وب سایت رسمی وی هنوز صحت اخبار پیرامون کاندیداتوری احتمالی اش برای حضور در شورای اسلامی شهر تهران را تایید و یا تکذیب نکرده است. اما عدم موضع گیری وی نسبت انعکاس خبر قرارگیری نامش در لیست کاندیداهای احتمالی شورای اسلامی شهر تهران، صحت این خبر را محتمل تر نموده است.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ساری، یوسف نژاد - -

نظر شما در مورد : شهردار سابق ساری در لیست کاندیداهای احتمالی شورای شهر تهران قرار گرفت!

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها