مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3484 -تاریخ انتشار : دوشنبه 21 اسفند 1391 -ساعت : 12:42

چاپ به اشتراگ گذاشتن

ساری میزبان سمینار تخصصی شیوه های نوین تبلیغات انتخاباتی

مازند شورا: دبیر سمینار تخصصی شیوه های نوین تبلیغات انتخاباتی گفت: ساری میزبان نخستین سمینار تخصصی شیوه های نوین تبلیغات انتخاباتی با همکاری شورای اسلامی شهر شد.

مازند شورا: «محمدکاوان الیاسی» اظهار داشت: اعتلای فرهنگ تبلیغات اسلامی، به روز رسانی آداب تبلیغ سیاسی با تاسی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی و سیره امام راحل، نهادینه کردن بیش از پیش اخلاق انتخاباتی مبتنی بر فرهنگ غنی اسلامی – ایرانی در بین رقبا، شناخت روش‌های کم هزینه و کاربردی در تبلیغات و افزایش راندمان در جلب آرا عمومی، نسبت به روش‌های قدیمی جاری در تبلیغات انتخاباتی از اهداف برگزاری این همایش است.
 
وی افزود: در این سمینار، بر آموزش شیوه‌های نوین و تاثیرگذار تبلیغات برای اعضای شورا و تغییر روش های تبلیغاتی از سیستم سنتی به روش های مدرن مدنظر تاکید شده  و به همه ابعاد تبلیغات و اطلاع رسانی نظیر چگونگی سخنرانی کردن انتخاباتی، لبخند زدن، روش های انتخاب شعارهای انتخاباتی، ارتباط با اقشار مختلف مردم اعم از جوانان، بانوان، روشنفکران و افراد سنتی جامعه، روش های برگزاری گردهمایی انتخاباتی و چگونگی مدیریت ستاد انتخاباتی، چگونگی تاثیر گذاری بر مردم و بسیاری موارد پرداخته می‌شود.
 
دبیر سمینار  افزود: در آستانه چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی، برای نخستین بار در کشور، سمینار تخصصی با محوریت تغییر فرهنگ تبلیغات انتخاباتی  با حضور کاندیداهای شورای اسلامی برگزار می‌شود.
 
وی افزود: این سمینار با حضور تیمی متشکل از برجسته ترین اساتید علم بازاریابی سیاسی و تبلیغات استراتژِی، در قالب کارگاه های آموزشی، کنفرانس و سخنرانی برگزار می شود. بهره گیری از تجربیات گذشته و نکات مثبت اجرای روش های نوین تبلیغاتی در جوامع مدنی توسعه یافته در راستای رسیدن به اهداف زیر، جزئی ترین تا کلی ترین حرکات، گفتار ها و روش های تبلیغی را از سوی کاندیداها و ستاد های انتخاباتی مورد بررسی قرار داده و شرکت کنندگان را با دنیای نو و تامل برانگیزی از مدل‌های بهینه و اخلاق محور تبلیغ انتخاباتی آشنا می کند.
 
الیاسی گفت: سمینار تخصصی شیوه های نوین تبلیغات انتخاباتی، فروردین ماه  سال آتی در ساری برگزار خواهد شدکه ثبت نام به صورت اینترنتی بوده که متقاضیان می توانند جهت حضور در سمینار از طریق پایگاه اینترنتی ecmi.ir ثبت نام کنند.
 
علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به پایگاه اینترنتی  www.ecmi.ir جشنواره مراجعه و از طریق پست الکترونیک به نشانی  info@ecmi.ir و یا با شماره تلفن‌های 01512256841 و 01512256482 و 01512263652 و 01512259334  با دبیرخانه این سمینار ارتباط برقرار کنند./ مهر
 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ساری، تبلیغات، انتخا - -

نظر شما در مورد : ساری میزبان سمینار تخصصی شیوه های نوین تبلیغات انتخاباتی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها