از پیگیری بازی پرسپولیس در آسیا تا گلایه از سازمان هواشناسی/ در پنجمین جلسه شورای شهر ساری چه گذشت؟ + حواشی

تاریخ انتشار : چهار شنبه 26 مهر 1396 - ساعت : 10:24

کد مطلب: 34930 چاپ به اشتراگ گذاشتن

پنجمین جلسه شورای پنجم برگزار شد:

از پیگیری بازی پرسپولیس در آسیا تا گلایه از سازمان هواشناسی/ در پنجمین جلسه شورای شهر ساری چه گذشت؟ + حواشی

اختصاصی مازندشورا: عصر روز سه‌شنبه پنجمین جلسه شورای شهر ساری با حضور 7نفر از اعضای تشکیل شد.

اختصاصی مازندشورا: عصر روز سه‌شنبه پنجمین جلسه شورای شهر ساری با حضور 7نفر از اعضای تشکیل شد.

قاسم قاسمی و علی آقا میری غایبان این جلسه بودند.

در آغاز جلسه مسعود مدینه، رئیس شورای شهر با اشاره به آمادگی کامل کمیته بحران و دستگاه های مربوطه به موضوع طوفان و ناپایداری جوی پرداخت و گفت: از مجموعه نیرو های امدادی و تمامی مسئولان امر تقدیر و تشکر می کنیم.

وی در ادامه افزود: البته انتظار داریم با پیشرفت تکنولوژی و دسترسی به نقشه های ماهواره ای سازمان هواشناسی در پیش بینی ها دقیق تر عمل کنند.


اسفندیار عشوری به عنوان ناطق پیش از دستور با اشاره به لغو شدن جلسات شورا موضوع حسابرسی از شهرداری ساری را مطرح کرد. لازم به ذکر است طاهری مسئول اداری مالی شهرداری نیز جهت ارائه برخی توضیخات در جلسه حضور داشت.

همچنین عشوری در ادامه صحبت هایش از مدیرعامل سازمان پسماند درخواست کرد تا در جلسه شورا حضور یابد و پاسخگوی سوالات و سوءتفاهمات باشد.

وی در پایان نطق خویش گفت: به نظرم ایرادی ندارد یک حسابرس مستقل صورت های مالی شهرداری را حسابرسی کند.

در ادامه جلسه علی اکبر زلیکانی نائب رییس شورا به گلایه از سازمان هواشناسی پرداخت و گفت: همه ی ما به دوستان این حوزه علاقه مندیم اما نمی دانم دلیل این اشتباه بزرگی که شب گذشته رخ داد چه بود؟ امیدوارم به سرنوشت چوپان دروغگو دچار نشویم.

پس از صحبت های زلیکانی نوبت به فرامرز نقیبی رسید تا با طرح دستور جلسه به همراه دیگر اعضا به بررسی برخی پرونده های کمیسیون عمران بپردازند.

پس از بررسی برخی پرونده ها و رای گیری، سعید نجاریان توضیحاتی را جهت موضوع حسابرسی ارائه داد و گفت: موضوع امروز حسابرسی از شهرداری بود و با بحث بودجه و حسابرسی شورای شهر تفاوت دارد.

در پایان جلسه کوروش یوسفی موضوع ساخت و ساز های بیهوده و بدون وجود سرانه های رفاهی را مطرح کرد و همچنین گفت: پیشنهاد می کنم دهیار هایی که به ما اضافه شدند به عنوان مسئول ممیزی مقرر شوند.

 

حواشی پنجمین جلسه شورای شهر:

*اسفندیار عشوری نخستین عضو شورا بود که در صحن حضور پیدا کرد

*پیش از شروع جلسه عشوری و نجاریان پس از خوش و بش، جلسه کوتاه و دو نفره ای را برگزار کردند که این جلسه با کنایه عشوری نسبت به لغو شدن جلسات شورا و بوسه ای به صورت نجاریان به پایان رسید.

*فرامرز نقیبی پیش از شروع جلسه ساعت شروع بازی تیم پرسپولیس را پرس و جو می کرد و در آغاز صحبت هایش برای موفقیت این تیم آرزوی موفقیت کرد

*در بخشی از جلسه اسفندیار عشوری خطاب به مسعود مدینه گفت: من به اندازه سن شما سابقه مهندسی دارم. مدینه در پاسخ گفت: احترام شما را نگه می دارم. شما بزرگتر بنده هستید.

*حضور پررنگ اصحاب رسانه از سوی اعضای شورا مورد تقدر قرار گرفت.

 


برچسب ها : #از پیگیری بازی پرسپولیس در آسیا تا گلایه از سازمان هواشناسی/ در پنجمین جلسه شورای شهر ساری چه گذشت؟ + حواشی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : از پیگیری بازی پرسپولیس در آسیا تا گلایه از سازمان هواشناسی/ در پنجمین جلسه شورای شهر ساری چه گذشت؟ + حواشی

*

*


X https://sport45.site/