مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3504 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 17 اسفند 1391 -ساعت : 08:07

چاپ به اشتراگ گذاشتن
نمایندگان مازندران به پروژه‌های زباله‌سوز کمک کنند

اختصاصی/ طاهایی در حاشیه افتتاح دفتر مجمع نمایندگان

نمایندگان مازندران به پروژه‌های زباله‌سوز کمک کنند

مازند شورا: استاندار مازندران گفت:‌ مجمع نمایندگان مازندران کمک کرده و بودجه پروژه زباله سوز ساری و نوشهر را در بودجه سال 92 مدنظر قرار دهند.

مازند شورا: سید علی‌اکبر طاهایی شامگاه چهارشنبه در آیین افتتاحیه دفتر مجمع نمایندگان مازندران در سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی اداره کل ارشاد مازندران، اظهار داشت:مجمع نمایندگان مازندران کمک کرده و بودجه پروژه زباله‌سوز ساری و نوشهر را مشخص کنند که در کجای بودجه سال 92 قرار دارد.

وی ادامه داد زمانی که این پروژه‌ها را تعریف کردیم دلار هزار تومان بود و امروز به سه هزار تومان رسیده و هزینه پروژه‌های زباله‌سوز هم 5/2 برابر شده است.

استاندار مازندران پیرامون مسکن مهر خبرنگاران نیز بیان داشت: ‌پروژه مسکن مهر خبرنگاران غرب مازندران در دست احداث است و مجمع نمایندگان به رسانه‌های استان در این زمینه کمک کنند و من هم از وزیر راه و شهرسازی قول یک میلیون تومان کمک بلاعوض و سه میلیون تومان وام قرض‌الحسنه را گرفته‌ام تا در اختیار رسانه‌های غرب مازندران قرار گیرد.

یادآوری می‌شود؛ دفتر مجمع نمایندگان مازندران، با حضور تعدادی از نمایندگان و برخی از مسئولان استانی، عصر چهارشنبه در سالن مجتمع ارشاد مازندران برگزار شد.

قاسم احمدی، سید هادی حسینی، سید رمضان شجاعی کیاسری، حجت‌الاسلام محمد ناصری و حسین نیازآذری نمایندگان حاضر در مراسم افتتاح دفتر مجمع نمایندگان مازندران بودند.

استاندار مازندران به همراه معاون برنامه‌ریزی خود و تعداد زیادی از مدیران کل دستگاه‌های اجرایی، فرمانداران و دو امام جمعه در این برنامه حضور داشتند.

در این مراسم ایرج نیازآذری، رئیس خانه مطبوعات مازندران به عنوان مسئول دفتر مجمع نمایندگان مازندران معرفی شد. او در چند روز اخیر به عنوان مشاور رسانه ای رییس دانشگاه مازندران نیز برگزیده شده بود.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : زباله سوز، طاهایی، م - -

مطالب مرتبط با : نمایندگان مازندران به پروژه‌های زباله‌سوز کمک کنند
نظر شما در مورد : نمایندگان مازندران به پروژه‌های زباله‌سوز کمک کنند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها