مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3509 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 16 اسفند 1391 -ساعت : 12:33

چاپ به اشتراگ گذاشتن
با معرفی مازندران به عنوان کلانشهر مشکل ترافیکی شهرهای بزرگ استان رفع می‌گردد.

اختصاصی/ حجت الاسلام ناصری نماینده مردم بابل

با معرفی مازندران به عنوان کلانشهر مشکل ترافیکی شهرهای بزرگ استان رفع می‌گردد.

مازند شورا: حجت الاسلام ناصری نماینده مردم بابل: امیدوارم مازندران به عنوان کلان شهر معرفی گردد تا با احداث خطوط ریلی بتوان مشکلات ترافیکی شهرهای بزرگ این استان را رفع کرد.

مازند شورا: حجت الاسلام ناصری نماینده مردم بابل در مجلس با حضور در مراسم کلنگ زنی پروژه فرهنگی ورزشی شهرداری بابل اظهار داشت: یکی از مسایلی که به آن باید توجه شود مسئله کاربری به خصوص کاربری‌های تجاری است که شهرداری بابل با احداث مرکز تجاری در کشتارگاه سابق اولین قدم را برداشته است.

وی در مورد رفع مشکل ترافیک بیان داشت: امیدوارم مازندران به عنوان کلان شهر معرفی گردد تا با احداث خطوط ریلی بتوان مشکلات ترافیکی شهرهای بزرگ این استان را رفع کرد.

 

نیازآذری نماینده دیگر مردم بابل در مجلس شورای اسلامی نیز در ادامه این مراسم گفت: بابل با 7 شهر و 7 بخش، در بحث مدیریت شهری نیازمند اقدامات زیر ساختی و زیربنایی از جمله فضاهای ورزشی، فرهنگی، فضاهای سبز و سرای فرهنگی است.

نیازآذری افزود: شهرداری بابل در زمینه ایجاد فضای ورزشی تلاش های زیادی داشته اما سرانه فضای سبز بابل تنها 2 درصد است و باتوجه به شرایط اقلیمی استان این امر قابل قبول نیست و امیدواریم روند تلاش شهرداری در این بخش تداوم داشته باشد تا ما به حد استاندارد در این زمینه برسیم.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بابل، نیاز آذری، نا - -

نظر شما در مورد : با معرفی مازندران به عنوان کلانشهر مشکل ترافیکی شهرهای بزرگ استان رفع می‌گردد.

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها