مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 35121 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 27 مهر 1396 -ساعت : 16:26

چاپ به اشتراگ گذاشتن
احمدی: نکا شهر عالم پرور مازندران است که خدمت به مردم متدین و شهیدپرور آن باعث افتخار من است.

آغاز فعالیت شهردار جدید نکا؛

احمدی: نکا شهر عالم پرور مازندران است که خدمت به مردم متدین و شهیدپرور آن باعث افتخار من است.

اختصاصی مازندشورا: دکتر سید مهدی احمدی استاد دانشگاه و عضو با تجربه شورای اسلامی مرکز استان امروز در جلسه آغاز بکار فعالیت خود به عنوان شهردار نکا اظهار داشت:

اختصاصی مازندشورا: دکتر سید مهدی احمدی استاد دانشگاه و عضو با تجربه شورای اسلامی مرکز استان امروز در جلسه آغاز بکار فعالیت خود به عنوان شهردار نکا اظهار داشت:

 نکا شهر عالم پرور مازندران است که خدمت به مردم متدین و شهیدپرور آن باعث افتخار من است.

 

ایشان ادامه داد: اگرچه پیشنهادهای دیگری هم در عرصه مدیریت استان داشتم اما بخاطر فضای دینی و مذهبی و همچنین ولایتمداری مردم شریف نکا و وجود ظرفیت های خوب در حوزه های عمرانی،فرهنگی و اجتماعی ترجیح دادم خدمتگزار مردم مومن و متدین این شهر باشم و از این بابت خدا را شاکر هستم.

 

وی با بیان اینکه نکا از معدود شهرهای استان است که دریا، جنگل و رودخانه را که هر کدام ظرفیت خوبی برای معرفی این شهر می تواند باشد را در کنار هم دارد گفت: برای هر کدام از این ظرفیت ها برنامه های کوتاه مدت و بلند مدت دارم که انشاالله در جلسه شورای اداری که روز شنبه آینده برگزار خواهد شد به همکاران جوان، کارآمد و پرانگیزه خودم در شهرداری اعلام و به فضل خدا به انجام می رسانیم.

 

احمدی گفت: به زودی 14 پروژه مهم شهری را به نام 14 معصوم به شهروندان عزیز نکایی معرفی کرده و در طول 4 سال آینده با اولویت‌بندی به اجرا در می آوریم.

 

شهردار نکا اظهار داشت: فضای آرام،همدلی و اتحادی که در مجموعه مدیریت شهری نکا و به ویژه در میان اعضای محترم شورای شهر وجود دارد سرمایه بزرگی است که باید قدر آن را دانست و از آن استفاده کرد.

 

وی گفت: انجام وظیفه خدمت رسانی به مردم در محضر امام جمعه محترم به عنوان پدر معنوی شهر که قطعا خط قرمز من در شهر خواهند بود باعث افتخار اینجانب است.

 

شهردار نکا گفت: شعار من و مجموعه شهرداری کار،کار،کار خواهد بود و از همه ظرفیت های شهر برای توسعه نکا استفاده خواهیم کرد.

 

احمدی با بیان اینکه لباس سیاست با لباس  کار و خدمت جدا است افزود: شهرداری یک مرکز خدمات‌رسانی است لذا فقط خدمت به مردم  سرلوحه کار شهرداری قرار خواهد گرفت.  

 

دکتر احمدی گفت: از همه شهرداران گذشته که تلاش خوبی در توسعه شهر داشتند به ویژه از جوان مومن و دوست صدیق خودم آقای مهندس جمشیدی که منشا خدماتی بودند صمیمانه قدردانی و دست یاری به سوی‌ همه کسانی که دغدغه توسعه شهر نکا را دارند دراز می کنم.

ایشان اظهار داشتند : اگرچه کار خود را با جدیت آغاز نمودم اما مراسم معارفه در آینده با حضور مسئولین عالیرتبه شهر و استان در نکا برگزار خواهد شدلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : احمدی: نکا شهر عالم -

نظر شما در مورد : احمدی: نکا شهر عالم پرور مازندران است که خدمت به مردم متدین و شهیدپرور آن باعث افتخار من است.

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*