مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3513 -تاریخ انتشار : سه شنبه 15 اسفند 1391 -ساعت : 20:32

چاپ به اشتراگ گذاشتن
استاندار مازندران خواستار استقرار سازمان جنگل‌ها و مراتع در یکی از استانهای شمالی شد

در جشن روز درخت کاری

استاندار مازندران خواستار استقرار سازمان جنگل‌ها و مراتع در یکی از استانهای شمالی شد

مازند شورا: استاندار مازندران با تاکید بر ضرورت حفظ جنگل های شمال گفت: سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور باید در یکی از استانهای شمالی مستقر باشد تا بتواند به خوبی از جنگل های منطقه حفاظت کند.

مازند شورا: «سیدعلی اکبر طاهایی» روز سه شنبه در جشن روز درخت کاری که در تالار اجتماعات اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری غرب مازندران (نوشهر) برگزار شد، افزود: حفظ جنگل در غرب مازندران اهمیت بیشتری دارد.

وی اظهار داشت: به خاطر نزدیکی جنگل و دریا در غرب مازندران ضرورت توجه به جنگل های این منطقه را بیشتر می کند.

استاندار مازندران جنگل های شمال را هدیه‌ای الهی توصیف کرد و گفت: باید این نعمت خداداد را قدر بدانیم و از آن برای رونق اقتصادی جامعه، بهره برداری صحیح کنیم.

طاهایی تصریح کرد: برخی از مقامات کشورهای همسایه در بازدید از شمال ایران، آن را قطعه‌ای از بهشت توصیف کرده‌اند و نباید عملکرد ما به گونه‌ای باشد که آن را تبدیل به حلبی آباد کنیم.

وی یادآور شد: در شمال کشور دست ما برای استفاده از گیاهان طبیعی باز است و استفاده از گل و گیاهان مصنوعی در ادارات دولتی مازندران ممنوع است و از فرمانداری‌ها خواسته شده تا در ارزشیابی دستگاه ها، این مورد را در نظر بگیرند.

طاهایی تصریح کرد: استکبار جهانی همواره در پی آسیب رسانی به انقلاب اسلامی است زیرا این انقلاب در مسیر الهی حرکت می‌کند و امیدوارم کسانی که اهل خرد و عقلانیت هستند بر دنیا حاکم باشند.

پانزدهم تا بیست و یکم اسفند هفته درختکاری نامگذاری شده است./ ایرنالینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران، طاهایی، جن - -

نظر شما در مورد : استاندار مازندران خواستار استقرار سازمان جنگل‌ها و مراتع در یکی از استانهای شمالی شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها