مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 35273 -تاریخ انتشار : شنبه 29 مهر 1396 -ساعت : 17:20

چاپ به اشتراگ گذاشتن
واگذاری زمین به مددجویان کمیته امداد و بهزیستی مازندران برای ایجاد کارگاه صنعتی

واگذاری زمین به مددجویان کمیته امداد و بهزیستی مازندران برای ایجاد کارگاه صنعتی

مازندشورا: ساری - ایرنا - مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی مازندران گفت که این شرکت آمادگی دارد تا به مددجویان کمیته امداد و بهزیستی زمین برای ایجاد کارگاه صنعتی زمین واگذار کند .

مازندشورا: سید مصطفی موسوی روز شنبه در کارگروه اشتغال مازندران افزود : زمین ها با متراژ 200 متر مربعی به ارزش 200 میلیون ریال به مددجویان روستانشین این 2 نهاد که قصد اجرای طرح به کارگاه های صنعتی دارند، واگذار خواهد شد .
وی ادامه داد : با توجه به محرومیت این افراد ، در زمان واگذاری زمین 40 میلیون ریال از آنان دریافت و بقیه نیز به صورت اقساط دریافت می شود .
مدیر عامل شهرک صنعتی مازندران با اشاره به وجود 40 شهرک و ناحیه صنعتی در مازندران ، گفت : همچنین اگر مددجویان چند روستا به دنبال ایجاد مجتمع های صنعتی باشند نیز می توانند از مزیت واگذاری زمین در نواحی و شهرک های صنعتی استان بهره مند شوند.
** معدل نامطلوب در پرداخت تسهیلات به مددجویان بهزیستی و کمیته امداد
استاندار مازندران نیز در این جلسه گفت : با وجود اینکه این استان در زمینه معرفی مددجویان به بانک ها برای دریافت تسهیلات جز پنج استان اول کشور به شمار می رود ولی در روند پرداخت این مهم محقق نشده است .
ربیع فلاح افزود : این در حالیست که دولت بودجه های خوبی برای اشتغالزایی مددجویان لحاظ می کند ولی در روند پرداخت، سخت گیری برخی بانک ها مانعی در مسیر راه است .
وی از بانک ها خواست تا تصمیمات کلان کشور مبنی بر لحاظ کردن یک ضامن در پرداخت تسهیلات به مددجویان را اجرایی کنند تا این قشر در دریافت تسهیلات با مشکل مواجه نشوند .
استاندار مازندران گفت : در جلسه فوری با بانک تشریح در این خصوص انجام می شود تا روند پرداخت تسهیلات تسریع یابد .
وی همچنین از دستگاههای اجرایی خواست تا بعد از پرداخت تسهیلات نظارت بر روند فعالیت افراد را در دستور کار قراردهند و گفت : چرخه اشتغالزایی افراد نباید بعد از پر اخت تسهیلات به حال خود واگذار شود .
استاندار مازندران همچنین از دستگاههای اجرایی خواست تا همکاری های لازم را با بخش خصوصی برخوردار از دانش و توان برای اجرای طرح های اشتغالزایی داشته باشند .
وی گفت : این مساله باعث می شود علاوه بر کاهش تصدی گری دولت زمینه برای اشتغال فراهم می شود.
خبرنگار : فاطمه قنبری قادیکلایی ** انتشاردهنده : حسن فلاحتی
2096/1654

اقتصاد

شهرك صنعتي

واگذاري زمين

مازندران


منبع : ایرنا - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - تسهیلات - مددجویان - پرداخت - صنعتی - دریافت - واگذاری - افراد - استان - همچنین - اجرایی - اشتغالزایی - استاندار - خواست - زمینه - باشند - دستگاههای - واگذار - بهزیستی - امداد - کمیته - ایجاد - کارگاه - میلیون - افزود - اشتغال - اجرای -

نظر شما در مورد : واگذاری زمین به مددجویان کمیته امداد و بهزیستی مازندران برای ایجاد کارگاه صنعتی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*