مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 35274 -تاریخ انتشار : شنبه 29 مهر 1396 -ساعت : 17:25

چاپ به اشتراگ گذاشتن
آغاز به کار شبکه بهداشت و درمان شهرستان کلاردشت

آغاز به کار شبکه بهداشت و درمان شهرستان کلاردشت

مازندشورا: نوشهر - ایرنا - شبکه بهداشت و درمان شهرستان کلاردشت روز شنبه با حضور رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، مسئولان استانی و شهرستانی به صورت مستقل آغاز به کار کرد.

مازندشورا: به گزارش خبرنگار ایرنا، بعد از گذشت پنج سال از مجزا شدن شهرستان کلاردشت از شهرستان چالوس، شبکه بهداشت و درمان این شهرستان از امروز فعالیت خود را به صورت مستقل آغاز کرد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مازندران در این مراسم اظهار داشت : باید نگاه ها در حوزه سلامت تغییر کند و سلامت و رفاه کامل در حوزه جسمی، روانی و معنوی دیده شود.
سیدعباس موسوی تصریح کرد: در گذشته نگرانی ها بیشتر در حوزه بیماری های واگیر بود اما امروز با تغییر سبک زندگی، بیمای های قلبی، کلیوی، دیابت و فشار خون جزء نگرانی های اصلی حوزه درمان محسوب می شود.
وی با اشاره به لزوم تنظیم نقشه راه مناسب برای توسعه سلامت در مازندران گفت: باید با همکاری و تعامل همه دستگاههای مرتبط و بکار گیری نیروی انسانی متخصص و تجهیزات لازم در این مسیر گام برداریم.
فرماندار شهرستان کلاردشت نیز گفت : این شهرستان با 10 هزار خانه غیر بومی و با وجود تعداد زیاد کوهنوردان خارجی به صعود به قله علم کوه کمبود آمبولانس دارد.
ایوب صالحی افزود : همچنین تنها بیمارستان این شهرستان نیاز به بخش های تخصصی نظیر جراحی ، داخلی ، اطفال و زنان دارد.
وی با تاکید بر این نکته که راه اندازی اورژانس هوایی در این منطقه ضروری است از مسئولان بهداشت و درمان خواست که افق چشم انداز 5 ساله اینده این شهرستان را در بخش درمان برای ما روشن کند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کلاردشت هم در حاشیه آئین افتتاح این شبکه به خبرنگار ایرنا گفت : این مرکز در ساختمانی به مساحت 360متر مربع در 2 طبقه فعالیت خود را آغاز کرد.
عبدالله سلیمانپور تصریح کرد: ساختمان این شبکه که 12 سال پیش ساخته شده بود با اعتبار 50 میلیون ریالی خیرین این شهرستان بازسازی و آماده بهره برداری شد.
وی خاطرنشان کرد: 25 کارشناس و نیروی لازم در شبکه بهداشت و درمان شهرستان به همراه سه خانه بهداشت و درمان شهری رودبارک، لاهو و اجابیت و 2 خانه بهداشت روستایی طویردره و پی قلعه و 2 مراکز درمانی واحد و حسن کیف در زمینه خدمات درمانی و بهداشتی مردم شهرستان کلاردشت اقدام خواهند کرد.
رئیس و چند نفر از اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی به منظور بررسی وضعیت درمانی شهرستان های نوشهر ، چالوس و کلاردشت به این منطقه سفر کردند.
شهرستان کوهستانی کلاردشت با جمعیت بیش از 20 هزار نفر جمعیت ثابت و 50 هزار جمعیت متغیر درغرب مازندران قراردارد.
خبرنگار: سیدمحمد اکبرموسوی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
/1295/ 1602/1654

اجتماعي

شبكه بهداشت

كلاردشت

نوشهر


منبع : ایرنا - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرستان - درمان - بهداشت - کلاردشت - سلامت - درمانی - جمعیت - مازندران - خبرنگار - منطقه - ایرنا - نوشهر - نیروی - نگرانی - امروز - چالوس - تغییر - تصریح - فعالیت -

نظر شما در مورد : آغاز به کار شبکه بهداشت و درمان شهرستان کلاردشت

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*