مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 35433 -تاریخ انتشار : یکشنبه 30 مهر 1396 -ساعت : 18:01

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تجمع رانندگان تاکسی بهشهر مقابل شورای اسلامی شهر

تجمع رانندگان تاکسی بهشهر مقابل شورای اسلامی شهر

مازندشورا: ساری- ایرنا- جمعی از رانندگان تاکسی‌های بهشهر، ظهر روز یک شنبه مقابل ساختمان شورای اسلامی شهر بهشهر تجمع کرده و خواهان افزایش نرخ کرایه ها شدند .

مازندشورا: به گزارش خبرنگار ایرنا ، این افراد تقاضا کردند تا مصوبه افزایش نرخ تاکسی که ماه جاری از سوی استانداری ابلاغ شده در این شهر اجرایی شود.
مدیر عامل سازمان حمل و نقل و تاکسیرانی بهشهر روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با تایید طولانی شدن و به تاخیر افتادن اجرای این مصوبه گفت : باید نرخ مصوب از سوی شورای اسلامی شهر بهشهر به فرمانداری اعلام شود که اکنون با تاخیر در اعلام این مصوبه به فرمانداری روبرو شده ایم.
عبدالله غلامی افزود: براساس ابن مصوبه در مسیرهای مختلف شهری شاهد 10تا 15درصد افزایش نرخ کرایه تاکسی شهری خواهیم بود.
وی ادامه داد: دستورالعمل افزایش نرخ کرایه تاکسی 20مهرماه از سوی استانداری ابلاغ شده و توسط هیات مدیره سازمان حمل و نقل بهشهر تایید و 22 مهرماه به شورا ارسال شد اما ارسال نامه از سوی شورا به فرمانداری به دلیل اختلافات موجود و عدم حضور همه اعضای شورای شهر بهشهر، با تاخیر مواجه شد.
غلامی گفت: امیدواریم با تسریع در روند ارسال نامه از سوی شورای اسلامی شهر بهشهر به فرمانداری در روزهای آینده شاهد اجرایی شدن مصوبه افزایش نرخ تاکسی ها و رفع مشکلات رانندگان تاکسی باشیم.
شهر بهشهر با حدود 200 هزارنفر جمعیت در شرق مازندران واقع شده است و بیش از 500 دستگاه تاکسی در آن فعال است.
خبرنگار: مریم نظری**انتشار دهنده: محسن حسن نیا
7332/1899

اجتماعي

نرخ كرايه

رانندگان تاكسي

مازندران


منبع : ایرنا - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تاکسی - بهشهر - مصوبه - فرمانداری - شورای - افزایش - تاخیر - اسلامی - رانندگان - ارسال - خبرنگار - اعلام - غلامی - کرایه - مازندران - استانداری - ایرنا - ابلاغ - اجرایی - تایید -

نظر شما در مورد : تجمع رانندگان تاکسی بهشهر مقابل شورای اسلامی شهر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها