مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 35523 -تاریخ انتشار : دوشنبه 01 آبان 1396 -ساعت : 09:26

چاپ به اشتراگ گذاشتن
۹۴ درصد از اراضی حریم دریا در چالوس آزادسازی شد

رئیس اداره منابع طبیعی چالوس:

۹۴ درصد از اراضی حریم دریا در چالوس آزادسازی شد

مازندشورا: چالوس - رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری چالوس گفت: در اجرای قانون اراضی مستحدث ساحلی، حدود ۹۴ درصد از اراضی حریم دریا که تحت تصرف اشخاص حقیقی و حقوقی بوده است، آزاد سازی شد.

مازندشورا:مهرداد خزایی پول در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در اجرای  قانون اراضی مستحدث ساحلی، حدود ۹۴ درصد از اراضی حریم دریا که تحت تصرف اشخاص حقیقی و حقوقی بوده است ، آزاد سازی شد.

وی افزود: تاکنون سطحی بالغ بر ۱۰۰ هزار مترمربع از اراضی تجاوزی در حریم دریا به طول ۱۵ کیلومتر آزاد سازی شد.

وی همچنین اظهار داشت: با همکاری اداره ثبت و اسناد و املاک چالوس مقدمات اصلاح سند صورت گرفته است و با هماهنگی شورای حفظ حقوق بیت المال در خصوص باقیمانده اراضی ساحلی که دارای سند مالکیت تک برگی می باشد تصمیماتی صورت گرفته است و از ابتدای امسال سطحی حدود ۲۳ هزار مترمربع اراضی ساحلی در چالوس آزاد شد.

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان چالوس همچنین با اشاره به اجرای تبصره ذیل ماده ۵۵ در خصوص ازاد سازی اراضی تجاوزی به اراضی ملی و منابع طبیعی افزود: در اجرای دستور قضایی چالوس ،مرزن آباد و کجور ، از ابتداء سالجاری تاکنون ۱۴۰ هزار مترمربع از اراضی ملی از دست متجاوزان و سودجویان رفع تصرف شد.

وی از شهروندان خواست هرگونه تجاوز  و تخلف در حوزه منابع طبیعی با کد امداد جنگل ۱۵۰۴ در میان گذاشته تا در اسرع وقت به آن رسیدگی شود.


منبع : مهر - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اراضی - چالوس - طبیعی - منابع - مترمربع - اداره - ساحلی - گرفته - اجرای - همچنین - تجاوزی - تاکنون - اظهار - افزود -

نظر شما در مورد : ۹۴ درصد از اراضی حریم دریا در چالوس آزادسازی شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها