مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 356 -تاریخ انتشار : یکشنبه 05 بهمن 1393 -ساعت : 10:53

چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون استاندار مازندران:

ساخت‌وسازهای شهری بر مبنای معماری اسلامی ـ ایرانی باشد

مازند شورا: معاون عمرانی استاندار مازندران گفت: ساخت‌وسازهای شهری بر مبنای معماری اسلامی ـ ایرانی باشد.

مازند شورا: علی نبیان در آیین تودیع و معارفه شهردار دابودشت شهرستان آمل با تاکید بر اینکه ساخت‌وسازهای شهری باید بر مبنای معماری اسلامی و ایرانی باشد، اظهار کرد: توسعه و ترویج ساخت‌وسازهای اسلامی و ایرانی از دغدغه‌های مقام معظم رهبری ‌است.

وی شهر دابودشت مازندران را یکی از مسیرهای اصلی سفر مسافران آستان قدس رضوی برشمرد و خاطرنشان کرد: باید این شهر از لحاظ زیبایی‌های شهری و فضای سبز زمینه برای سفر مطلوب زائران امام رضا(ع) فراهم کند.

معاون عمرانی استاندار مازندران با اشاره به اقدامات اساسی اداره راه و شهرسازی آمل بیان کرد: فضای شهری باید به‌گونه‌ای آراسته شود که مردم و رهگذران در آن احساس آرامش کنند.

وی با اشاره به فرارسیدن حماسه ششم بهمن سال 60 مردم آمل گفت: مردم این شهرستان همیشه در ولایت‌مداری و دشمن‌ستیزی سرآمد بودند.

نبیان با اعلام اینکه امام امت پرچم انقلاب را با قاطعیت به دست گرفته و رژیم شاهنشاهی را خوار و ذلیل کردند، اضافه کرد:‌ هم‌اکنون مقام معظم رهبری با پرچم‌داری بی‌نظیر خود ادامه دهنده راه امام، شهدا و انبیا هستند.

وی با قدردانی از تلاش و فعالیت‌های حسن یحیی‌پور شهردار سابق دابودشت یادآور شد: این مسئول هم‌اکنون با در اختیار گرفتن سکان شهرداری ایزدشهر در حال ادامه فعالیت است.

معاون عمرانی استاندار مازندران علی قاسمی شهردار جدید دابودشت را فردی ارزشی و توانمند در امور شهری معرفی کرد و افزود: این مسئول در شهرهای فریدونکنار و محمودآباد خدمات مطلوبی را ارائه داده است.

وی در پایان با اشاره به اینکه یکی از حسن‌های نظام جمهوری اسلامی ایران قدردانی از خدمات خادمان انقلاب است، گفت: همه ما باید زیر پرچم ایران با خدمات خالصانه رضایت خداوند و خدمت به خلق را در نظر گرفته و کارنامه خوبی در آینده برای خود به جای بگذاریم./ فارسلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نبیان - آمل - دابودشت - معماری اسلامی - -

نظر شما در مورد : ساخت‌وسازهای شهری بر مبنای معماری اسلامی ـ ایرانی باشد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها