تاریخ انتشار : دوشنبه 01 آبان 1396 - ساعت : 19:24

کد مطلب: 35624 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مسابقه انشاء نویسی با موضوع سیمای شهر کرج

مازندشورا: شهردارآنلاین: معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش البرز گفت: نخستین مسابقه انشاء نویسی با موضوع سیمای شهر کرج ' زیبایی ها و نازیبایی های این شهر' برای دانش آموزان ابتدایی در کرج برنامه ریزی و در حال اجراست.

مازندشورا:جعفر مقیمی افزود: دانش آموزان کرجی زیبایی ها و نازیبایی های این شهر را به قلم زیبای دوره کودکی با نگاهی خلاقانه به تصویر می کشند.
وی گفت: دانش آموزان ابتدایی دراین مسابقه زیبایی ها و نا زیبایی های شهر کرج را توصیف و از مدیران و کارشناسان حوزه مدیریت شهری خواستار چشم اندازی مطلوب برای داشتن شهری زیبا و پویا می شوند.
وی خاطرنشان کرد: این مسابقه توسط شهرداری کرج برای دانش آموزان ابتدایی طراحی شده است. 
وی با اشاره به اینکه دانش آموزان همواره نقش بسیار مهمی در اجرای برنامه های فرهنگی این شهر دارند، تصریح کرد: دانش آموزان به واسطه داشتن توانمندی ها و ذهن های خلاق می توانند در راستای تعریف چشم اندازی مطلوب برای داشتن شهری با زیبایی های بیشتر در عرصه مدیریت شهری مشارکتی فعال داشته باشند.
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش البرز ادامه داد: دبیرخانه این مسابقه بزرگ فرهنگی کودکانه در سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرج فعال شده است.
مقیمی تصریح کرد: دانش آموزان کلاس اول تا ششم ابتدایی برای شرکت در این مسابقه فقط تا 15 آبان ماه 96 فرصت دارند.
وی اضافه کرد: در این مسابقه فقط دانش آموزان ساکن در محدوه شهر کرج می توانند شرکت کنند. 


منبع : شهردار آنلاین

برچسب ها : #آموزان #مسابقه #زیبایی #ابتدایی #داشتن #دارند #آموزش #تصریح #توانند #فرهنگی #مطلوب #مقیمی #مدیریت #اندازی #شهرداری

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : مسابقه انشاء نویسی با موضوع سیمای شهر کرج

*

*