مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 35709 -تاریخ انتشار : سه شنبه 02 آبان 1396 -ساعت : 16:01

چاپ به اشتراگ گذاشتن
قهر و آشتی جواد نکونام با تیم خونه به خونه

قهر و آشتی جواد نکونام با تیم خونه به خونه

مازندشورا: ساری - ایرنا - جوادنکونام که روز گذشته پس از درگیری دستیارش با لیدرهای باشگاه خونه به خونه ، بابل را به مقصد تهران ترک کرده بود، با رایزنی مدیران این باشگاه به نظر می رسد باردیگر سر تمرین تیمش حاضر می شود.

مازندشورا: به گزارش خبرنگار ایرنا ، علت اصلی درگیری لیدرها با ' مهدی هاشمی نسب ' دستیار سرمربی خونه به خونه و کاپیتان اسبق تیم ملی جمهوری اسلامی ایران ، اعتراض تعدادی از بازیکنان این تیم دسته یکی بابت مطالبات معوقه و دخالت لیدرها برای وادار کردن معترضین به تمرین اعلام شده است.
جواد نکونام پس از آن که در جریان این مسایل قرار گرفت ، تمرین تیمی را تعطیل کرد و در آستانه دیدار خانگی تیمش با تیم لیگ برتری سیاه جامگان مشهد در یک هشتم جام حذفی، به پایتخت بازگشت تا بار دیگر حواشی خود ساخته همانند سال های گذشته دامن این نماینده مازنی ها را در لیگ یک بگیرد.
در 2 سال گذشته نیز در حالی که تیم خونه به خونه در رده چهارم جدول قرارداشت و یکی از بخت های صعود به لیگ برتر بود به دلایل نامعلومی با حواشی خودساخته اقدام به برکناری سرمربیان تیمش کرد و با این حواشی تیمشان شانس خود را برای رسیدن به این رقابت ها از دست داد.
مالک باشگاه خونه به خونه بابل قهر سرمربی تیمش را به دلیل درگیری یکی از دستیاران این تیم با لیدرها تائید کرد.
قاسم حسن زاده که برای قانع کردن جواد نکونام برای برگشت به تیم به پایتخت سفر کرد ، گفت که تمام تلاش خود را به کار می گیرد تا سرمربی تیمش را بار دیگر به بابل برگرداند.
وی برخی شایعات پیرامون استعفای سرمربی خونه به خونه را رد ، ولی اذعان کرد که در صورت استعفا نیز باشگاه آن را قبول نمی کند و اصرارشان به بازگشت نکونام در کسوت سرمربی خونه به خونه به بابل است.
تیم خونه به خونه یکی از 2 نماینده مازنی ها در رقابت های لیگ دسته یک جام آزادگان است و از 10 بازی این رقابت ها با کسب 16 امتیاز در رده پنجم قرار دارد. نساجی قائمشهر دیگر نماینده این استان با یک بازی کمتر و 19 امتیاز در رده دوم قرار دارد.
خبرنگار : حسین فلاحتی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
6982/1654

ورزش

جواد نكونام

خونه به خونه

قهر


منبع : ایرنا - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سرمربی - نکونام - رقابت - نماینده - حواشی - لیدرها - استعفا - باشگاه - امتیاز - فلاحتی - خبرنگار - درگیری - پایتخت - بازگشت - گذشته - تمرین - مازنی -

نظر شما در مورد : قهر و آشتی جواد نکونام با تیم خونه به خونه

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها