دستان بسته سارویه درشهرآورد والیبالی مازندران

تاریخ انتشار : سه شنبه 02 آبان 1396 - ساعت : 18:15

کد مطلب: 35725 چاپ به اشتراگ گذاشتن

دستان بسته سارویه درشهرآورد والیبالی مازندران

مازندشورا: ساری-ایرنا- شهرآورد والیبالی تیم های هم استانی کاله آمل و سارویه شهر ساری درحالی فردا در هفته چهارم رقابت های والیبال لیگ برتر به میزبانی کاله پیگیری می شود که تیم سارویه که جایگزین تیم عمران این شهر شده، حتی بدون بازیکن ذخیره پای به این دیدار می گذارد.

مازندشورا: به گزارش خبرنگارایرنا،انحلال تیم والیبال عمران از سوی شهرداری ساری به بهانه مشکل مالی در دقیقه 90 باعث شد تا باشگاه سارویه که بنا به توصیه ورزشدوستان به خصوص هیات والیبال برای از دست نرفتن امتیاز لیگ برتری مازنی ها در این رقابت ها جایگزین شد، نتواند بازیکنان دلخواه خود را جذب کند.
تیم سارویه در کمتر از 24 ساعت به آغاز مسابقات والیبال لیگ برتر تشکیل شد و 6 بازیکن سابقشان که در قالب عمران جذب شده بودند به دلیل بلاتکلیفی به سایر تیم های لیگ برتری کوچ کردند که حمزه زرین بازیکن اسبق تیم ملی از جمله این بازیکنان بود.
در شرایط فعلی تیم سارویه که با وعده و وعید مالی مسوولان شهری به خصوص شهرداری و شورای اسلامی شهر ساری وارد گود مسابقات شده، به علت مشکل مالی توانایی جذب بازیکن جدید را ندارد و به ناچاربرای خالی نبودن صندلی ذخیره از بازیکنان نوجوان و جوانان استفاده می کند.
به عنوان نمونه در هفته سوم رقابت های والیبال لیگ برتر تیم سارویه که میزبان شهرداری ارومیه بود با وجود برتری در 2 ست از پنج ست این تیم به علت نداشتن بازیکن ذخیره برای تغییر تاکتیک بازی در ست پنجم نتیجه دیدار را 13- 15به رقیب واگذار کرد.
سرمربی تیم والییال لیگ برتری سارویه می گوید : تیمش به دلیل تاخیر در تغییر و تحول باشگاهی نتوانست بازیکنان دلخواهش را به موقع جذب کند و بازیکنانی که تحت عنوان عمران جذب تیم شدند نیز پس از انحلال و بلاتکلیفی به تیم های رقیب کوچ کردند.
بهزاد محمودی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگارایرنا گفت که برای بازی شهرآورد استانی در برابر تیم نسبتا قدرتمند کاله با کمبود بازیکن مواجه است و دستش برای تغییر تاکتیک و حتی استراحت بازیکنان بسته است.
وی افزود : علاوه بر آن تیم از لحاظ مالی نیز سرنوشت نامعلومی دارد و تاکنون هیچ یک از وعده و وعید مالی مسوولان به باشگاه جامه عمل به خود نگرفته و مشکل مالی هم در روحیه بازیکنان تاثیر می گذارد.
وی اظهارداشت : شاید در چند بازی آینده نیز بازیکنان به علت شرایطی که تیم تشکیل شده از بی پولی شکایت نکنند، ولی پس از آن اعتراض بازیکنان نیز به کیفیت بازیشان لطمه می زند و باید از حالا کسانی که وعده دادند، پای کار بیایند.
رئیس هیات والیبال مازندران مشکل مالی موجود در تیم والیبال لیگ برتری سارویه را مورد تایید قرار داد و این مشکلات را ناشی از نداشتن حامی مالی دانست و گفت که تا پایان نیم فصل اول حامی مالی برای تیم سارویه جذب می شود.
میلاد تقوی به خبرنگارایرنا افزود : در شرایط فعلی سارویه برای جذب بازیکنان مشکلی ندارد و بزودی 2 بازیکن جدید برای این تیم به خدمت گرفته می شود.
وی مهمترین مشکل را پرداخت دستمزد بازیکنان پس از جذب دانست و ابراز امیدواری کرد تا با جدب حامی مالی مشکل مالی سارویه نیز برطرف شود.
تقوی هدف اصلی هیات والیبال مازندران را حفظ دومین سهمیه لیگ برتری این استان در والیبال دانست و گفت : با این هدف پس از انحلال عمران ساری ، امتیاز به باشگاه سارویه واگذار شد و بزودی نیز کمک های مالی به این تیم می رسد.
هفته چهارم رقابت های والیبال لیگ برتر فردا با انجام شش دیدار در شهرهای مختلف ایران پیگیری می شود و تیم کاله آمل میزبان سارویه شهر ساری است.
این دیدار ساعت 16 در سالن پیامبر اعظم شهر آمل پیگیری می شود.
گزارش : حسین فلاحتی ** انتشاردهنده : محسن حسن نیا
6982/1899

ورزش

واليبال

ليگ برتر

سارويه


منبع : ایرنا - مازندران

برچسب ها : #سارویه #بازیکنان #والیبال #بازیکن #برتری #عمران #خبرنگارایرنا #انحلال #دانست #رقابت #تغییر #شهرداری #باشگاه #دیدار #مازندران #تاکتیک #واگذار #بزودی #پیگیری #نداشتن #شهر ساری #افزود #بلاتکلیفی #تشکیل #مسابقات #امتیاز #گزارش #شرایط #مسوولان #عنوان #ذخیره #ندارد #میزبان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : دستان بسته سارویه درشهرآورد والیبالی مازندران

*

*


X https://sport45.site/