مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 36020 -تاریخ انتشار : جمعه 05 آبان 1396 -ساعت : 08:59

چاپ به اشتراگ گذاشتن
استخدام فرزندم در آب و فاضلاب بر اساس مصوبه وزارت نیرو بود/80 نفر تبدیل وضعیت می‌شوند

مدیرعامل آب و فاضلاب شهری مازندران:

استخدام فرزندم در آب و فاضلاب بر اساس مصوبه وزارت نیرو بود/80 نفر تبدیل وضعیت می‌شوند

مازندشورا: مدیرعامل آب و فاضلاب شهری مازندران گفت: استخدام فرزند من در شرکت آب و فاضلاب شهری مازندران بر اساس مصوبه قانونی در وزارت نیرو انجام شده است و این امر عادی است.

مازندشورا:ذبیح‌الله ذاکری در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار فارس در ساری در واکنش به انتشار خبر استخدام فرزندش در آب و فاضلاب شهری مازندران، اظهار کرد: استخدام فرزند در کل وزارت نیرو امر عادی است و وزیر سهمیه‌ای دارد و از محل 20 درصد سهمیه به برخی از افراد این مجوز صادر می‌شود.

وی تصریح کرد: این موضوع روال عادی است، در برخی از استان‌ها معاون، مدیرعامل مسؤولان استانی و نمایندگان مجلس شورای اسلامی این کار را کردند.

مدیرعامل آب و فاضلاب شهری مازندران خاطر نشان کرد: این موضوع در گذشته هم بوده است و برخی از مسؤولان استانی اقدام به معرفی و جذب افراد اقدام کردند.

وی ادامه داد: فرزند بنده اولین نفر و آخرین نفر هم نیست مشغول کار می‌شود، در مازندران برخی از همکاران ما لطف دارند و تلاش برای سمت مدیرعاملی را در دستور کار خویش قرار دادند از این حربه استفاده می‌کنند.

ذاکری با اعلام اینکه در این دوره که بنده سهمیه دریافت کردم،فرزند شهید در حال جذب است، افزود: اسم 80 نفر را مطرح کردم که بیش از 30 نفر  آنها تایید شدند و  پسر بنده هم جزء این لیست بود،برای بقیه هم در حال پیگیری هستیم.

وی یادآور شد: برخی از انتشار دهندگان این مطالب استخدام و تبدیل وضعیت این 80 نفر را نمی‌بینند، این آقایانی که در حال حاضر داعیه مهربان‌تر از مادر شدند خودشان نسبت به جذب افراد از محل سهمیه تعین شده اقدام کردند.

مدیرعامل آب و فاضلاب شهری مازندران اضافه کرد: در شرکت آب و فاضلاب قبل از حضور بنده بیش از 400 نفر جذب شدند، آیا همه غریبه نبودند.

وی با اعلام اینکه بنده حاضر هستم اسناد و اطلاعات مربوط به جذب افراد را در اختیار شما قرار دهم تا مشخص شود که قبل از بنده افرادی بودند که خودشان جانباز بودند و برای جانبازان کاری نمی‌کردند، گفت: از شما درخواست دارم که از نزدیک مراجعه کرده و مظلومیت بنده نه، مظلومیت شرکت را منتشر کنید.

ذاکری ادامه داد: شما بیایید از نزدیک ببینید که پاسخ این افراد داده شود، استان‌های دیگری هم این اقدام را پیش از بنده انجام دادند.

وی خاطر نشان کرد: پسر بنده قبل از مدیریت من در آب و فاضلاب مشغول کار بوده و سابقه طولانی در کار دارد، دو تا خواهرزاده‌های بنده برای جذب به من مراجعه کردند نتوانستم برای آنها کاری انجام بدهم، بعد چه طور به بنده تهمت استفاده از منصب دولتی می زنند.

86004/ج

 

 

 


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فاضلاب - افراد - مازندران - مدیرعامل - اقدام - استخدام - سهمیه - ذاکری - فرزند - اینکه - اعلام - استفاده - خودشان - مظلومیت - مراجعه - نزدیک - دادند - موضوع - وضعیت - تبدیل - وزارت - انتشار - مسؤولان - ادامه - استانی - مشغول -

نظر شما در مورد : استخدام فرزندم در آب و فاضلاب بر اساس مصوبه وزارت نیرو بود/80 نفر تبدیل وضعیت می‌شوند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*