مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 36062 -تاریخ انتشار : شنبه 06 آبان 1396 -ساعت : 06:36

چاپ به اشتراگ گذاشتن
اعزام 350 خادم  از مازندران به کربلا

دبیر ستاد اربعین راهیان کربلای مازندران خبر داد

اعزام 350 خادم از مازندران به کربلا

مازندشورا: دبیر ستاد اربعین راهیان کربلای مازندران اینکه در مجموع 350 خادم امسال در این ستاد آماده خدماتی نظیر اسکان، پذیرایی، خدمات پزشکی، فرهنگی و خدمات جانبی مانند تعمیر لباس و کفش زائران و... هستند، گفت: این خادمان در قالب چهار کاروان اعزام شدند.

مازندشورا:محمدحسین طبرستانی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در شهرستان بابل با اشاره به استقرار سومین گروه خادمان این ستاد در کربلا، اظهار کرد: در مرحله سوم اعزام خادمان که بزرگ‌ترین اعزام ما بود، 260 نفر از خادمان برای خدمت‌رسانی به زائران اربعین حسینی اعزام شدند که 42 نفر از آنها را بانوان خادم تشکیل می‌دهند.

وی با بیان اینکه در مجموع 350 خادم امسال در این ستاد آماده خدماتی نظیر اسکان، پذیرایی، خدمات پزشکی، فرهنگی و خدمات جانبی مانند تعمیر لباس و کفش زائران و... هستند، افزود: چهارمین مرحله اعزام خادمان اربعین شامل تیم پزشکی این ستاد در درمانگاه صلواتی امام سجاد(ع) در شهر کربلای معلا شامل پرشکان و پرستاران خواهد بود.

دبیر ستاد اربعین راهیان کربلا مازندران با بیان اینکه این ستاد اقدام به احداث موکب و محل استقرار و اسکان برای زائران در شهر کربلا کرده است، تصریح کرد: زیرساخت‌های لازم برای خدمت به زائران در محل موکب فاطمه الزهرا(س) در شهر کربلا توسط تیم معاونت عملیات این ستاد انجام شده است و از هشتم تا 19 آبان پذیرش و اسکان زائران اربعین در این موکب انجام می‌شود.

طبرستانی خاطرنشان کرد: نذورات مردمی با 18 دستگاه ماشین شامل دو تریلی، هفت کامیون، 6 وانت نیسان و سه کامیونت به کربلای معلا ارسال شده است.

این مسؤول با تقدیر از حمایت‌های مسؤولان شهرستان به ویژه امام جمعه بابل و مدیرکل تبلیغات اسلامی مازندران، یادآور شد: با استقرار و آغاز به کار آشپزخانه در محل موکب اربعین حسینی برای 7ذهزار نفر از زائران در هر وعده پخت غذا انجام می‌شود.

وی از ساخت 30 چشمه سرویس بهداشتی و حمام سیار توسط تیم خدمات فنی این ستاد در ایران خبر داد و ادامه گفت: با استقرار تجهیزات خریداری شده به همراه خادمان خدمات فنی در محل موکب در شهر کربلا از جمله سرویس‌های بهداشتی و کانکس‌های سیار، خدمت به زائران از رشد کیفی مناسب‌تری نسبت به سال گذشته برخوردار می‌شود.

مسؤول ستاد اربعین راهیان کربلا مازندران مهم‌ترین مشکلات حال حاضر ستاد را مشکلات مالی بیان کرد و اضافه کرد:  شاهد افزایش نذورات غیرنقدی برای زائران با رشد 200 درصدی نسبت به سال گذشته بودیم اما به لحاظ نقدی برای خرید تجهیزات و ارسال آن به عراق، تعهدات مالی سنگینی به این ستاد وارد شده است.

طبرستانی گفت: خیران با کمک‌های مالی خود به ستاد اربعین راهیان کربلا، سبب افزایش دایره خدمات در حوزه کیفی و کمی به زائران سیدالشهدا(ع) می‌شود.

علاقمندان برای کمک به ستاد اربعین حسینی نزورات و کمک‌های خود را به این شماره کارت به نام راهیان کربلا 6037991899928927  واریز کنند.

86009/ج

 


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اربعین - زائران - کربلا - خادمان - اعزام - راهیان - مازندران - خدمات - استقرار - اسکان - حسینی - کربلای - طبرستانی - گذشته - تجهیزات - مشکلات - کمک‌های - بهداشتی - افزایش - ارسال - اینکه - شهرستان - پزشکی - نذورات - مرحله - مسؤول -

نظر شما در مورد : اعزام 350 خادم از مازندران به کربلا

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*