مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 36176 -تاریخ انتشار : شنبه 06 آبان 1396 -ساعت : 19:01

چاپ به اشتراگ گذاشتن

طلب 300 میلیارد ریالی دانشگاه علوم پزشکی گناباد

مازندشورا: شهردارآنلاین: رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی گناباد گفت: بیمه ها از حدود یک سال گذشته در مجموع 300 میلیارد ریال بابت خدمات و حق بیمه به این دانشگاه و بخش بهداشت و درمان گناباد و بجستان بدهکارند.

مازندشورا:رضا احمدی روز شنبه در آیین تودیع و معارفه رئیس جدید شبکه بهداشت و درمان بجستان باانتقاد از بی توجهی بیمه ها به پرداخت تعهدات و بدهی های معوقه خود، خواستار توجه بیشتر آنها به این مساله شد.
وی خاطر نشان کرد: به همین علت پزشکان گناباد و بجستان از حدود یک سال پیش کارانه نگرفته اند که همین مساله مشکلات بسیاری را برای این قشر و دانشگاه علوم پزشکی گناباد در ارائه خدمات مناسب ایجاد کرده است.
وی اجرای طرح تحول نظام سلامت را نشانگر توجه خاص دولت به بخش بهداشت و درمان دانست و گفت: بر اساس نظرسنجی انجام شده، 85 درصد مردم گناباد و بجستان از اجرای آن رضایت کامل دارند.
وی در عین حال ادامه موثر طرح تحول نظام سلامت را نیازمند تامین اعتبارات لازم دانست و ابراز امیدواری کرد که با همراهی مجلس شورای اسلامی، شاهد تامین این اعتبار باشیم.
فرماندار بجستان هم اجرای طرح تحول نظام سلامت و جلب همراهی های خیران را از اقدامات اثربخش دولت تدبیر و امید در بخش بهداشت و درمان این شهرستان خواند و گفت: با اجرای طرحهای فوق مشکلات مهم این بخش کاهش و رضایت مردم از خدمات آن افزایش یافته است.
حسین ابراهیمی کردیانی گفت: در عین حال هنوز مشکلات و کمبودهایی در بخش بهداشت و درمان بجستان وجود دارد و تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله داریم.
در این آیین دکتر جواد صادقی نسب به عنوان رئیس شبکه بهداشت و درمان بجستان معرفی و از خدمات دکتر ایرج مرادی قدردانی شد.
دانشگاه علوم پزشکی گناباد با بیمارستان های علامه بهلول و آیت الله مدنی، 17 مرکز سلامت جامع، 46 خانه بهداشت و 15 پایگاه اورژانس مشغول ارائه خدمت به 130 هزار نفر از شهرستان های گناباد و بجستان است.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بجستان - بهداشت - گناباد - درمان - اجرای - سلامت - پزشکی - خدمات - دانشگاه - مشکلات - همراهی - شهرستان - تامین - ارائه - مساله - دانست - رضایت -

نظر شما در مورد : طلب 300 میلیارد ریالی دانشگاه علوم پزشکی گناباد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*