آمل مدعی جدید در کشتی آزاد مازندران/ جام درخانه ماند

تاریخ انتشار : یکشنبه 07 آبان 1396 - ساعت : 03:23

کد مطلب: 36199 چاپ به اشتراگ گذاشتن

آمل مدعی جدید در کشتی آزاد مازندران/ جام درخانه ماند

مازندشورا: ساری- ایرنا- مسابقات کشتی آزاد قهرمانی نوجوانان مازندران ، گرامداشت شهید مدافع حرم محسن حججی که به میزبانی هیات کشتی شهرستان آمل برگزار شد ، با قهرمانی کشتی گیران این شهرستان پایان یافت .

مازندشورا: به گزارش خبرنگار ایرنا ، در روز پایانی این مسابقات که شنبه شب در سالن ورزشی پیامبر اعظم آمل برگزار شد، تیم آمل با کسب 55 امتیاز قهرمان شد تا پس از درخشش فرنگی کار این شهرستان ، در رشته آزاد نیز به عنوان مدعی جدید در مازندران مطرح شوند.
تیم قائمشهر با 51 امتیاز دوم شد و تیم جویبار با 33 امتیاز در رده سوم قرار گرفت.
در این مسابقات که در 10 وزن و بر روی سه تشک کشتی برگزار شد، در وزن 45کیلوگرم رحمان عموزاد از بهشهر به مقام نخست دست یافت ، آرمین حبیب زاده از قائمشهر مقام دوم شد و پوریا کاظمی از بندپی شرقی و عباس ابراهیم زاده از ساری هم به صورت مشترک سوم شدند.
در وزن 48کیلوگرم مهدی ویسی از کلاردشت با پیروزی برابر سید محمد مسعود حسینی از فریدونکنار قهرمان شد و آرمان آقاجانی از تیم آمل الف و رضا چلویی از میاندورود مشترک سوم شدند.
در وزن 51 کیلوگرم عرفان الهی از تنکابن مقام نخست را از آن خود کرد ، محمد بخشی از قائمشهر دوم شد و سروش کاظمی از تیم آمل ب و علی سینه سپهر از گلوگاه مشترک مقام سوم را کسب کردند.
در وزن 55کیلوگرم محمد قاسمعلی از بهشهر بر سکوی قهرمانی تکیه زد، بهرام یزدانی از قائمشهر مقام ، علی مقدم از جویبار و حسن عبادی از ساری در رده های دوم تا سوم مشترک ایستادند.
در وزن 60کیلوگرم سیدحمیدرضا حسینی از گیلخواران جویبار با شکست آرمین مجیدی از تیم آمل الف به مقام نخست این وزن رسید، و مقام سوم مشترک نیز به امیرحسین رضایی از قائمشهر و یاسین خرماگهی از گلوگاه رسید.
در وزن 65 کیلوگرم محمد کریمی از تیم آمل الف برابر احمدرضا مهدی زاده همشهری خود از تیم آمل پیروز و قهرمان شد و ابوالفضل پاشا از بابل و مهدی احسانی از ساری به مقام سومی مشترک بسنده کردند.
در وزن 71 کیلوگرم مقام قهرمانی به محسن رگنی از قائمشهر رسید ، امیرمحمد محمودجانلو از گلوگاه دوم شد و علی نصیری از نور و سینا مربی از جویبار به طور مشترک سوم شدند.
در وزن 80 کیلو گرم آرمین بابایی از قائمشهر در صدر ایستاد ، محراب محسنی از فریدونکنار نایب قهرمانی خود را به دست آورد و امیرحسین اکبرزاده از تیم آمل الف و ایلیا رحمت نژاد از قائمشهر در رده سوم مشترک ایستادند.
در وزن ٩٢ کیلوگرم حسن قربانزاده از تیم آمل الف با پیروزی برابر حسین اصغرپور از گیلخواران جویبار مقام قهرمانی این دوره از مسابقات را از آن خود کرد ، امیرمحمد کیانی از بابلسر و علیرضا رمضان زاده از قائمشهر سومی مشترک را کسب کردند.
در وزن 110 کیلوگرم امیرحسین زارع از تیم آمل الف با پیروزی نزدیک برابر امیرحسین یوسفی از تیم آمل ب قهرمان شد و امیرحسین اسماعیلی از جویبار و شایان گشایشی از نوشهر به طور مشترک سوم شدند.
در مسابقات کشتی آزاد نوجوانان مازندران جام شهید محسن حججی ٣٧4 کشتی گیر در قالب 37 تیم از شهرهای استان در 10 وزن روزهای پنجشنبه ، جمعه و شنبه در سالن ورزشی پیامبر اعظم آمل رقابت کردند.
نفرات برتر هر وزن از سوی هیات کشتی مازندران به اردوی متمرکز استانی دعوت می شوند تا برترین ها در قالب تیم منتخب کشتی آزاد نونهالان مازندران به مسابقات قهرمانی کشور اعزام شوند.
خبرنگار : مهدی غلامی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
7327/1654

ورزش

مسابقات كشتي

آزاد نوجوانان

مازندران


منبع : ایرنا - مازندران

برچسب ها : #مشترک #قائمشهر #مازندران #مسابقات #جویبار #قهرمانی #امیرحسین #کیلوگرم #برابر #قهرمان #پیروزی #گلوگاه #آرمین #امتیاز #ایستادند #گیلخواران #امیرمحمد #نوجوانان #کاظمی #ورزشی #خبرنگار #پیامبر #برگزار #حسینی #بهشهر #فریدونکنار

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : آمل مدعی جدید در کشتی آزاد مازندران/ جام درخانه ماند

*

*


X https://sport45.site/