مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 36243 -تاریخ انتشار : یکشنبه 07 آبان 1396 -ساعت : 13:01

چاپ به اشتراگ گذاشتن
یادگار عرصه مقاومت و همرزم سرداران شهید قائمشهر در راه سکانداری ساختمان شهرداری قائمشهر

یادگار عرصه مقاومت و همرزم سرداران شهید قائمشهر در راه سکانداری ساختمان شهرداری قائمشهر

اختصاصی مازندشورا: نام دکتر بهرام عنایتی جوان مدافع دیروز و محقق برجسته حوزه معماری و برنامه ریزی شهری امروز بعنوان یکی از چهره های مطرح در بین گزینه های مدیریت شهری قائمشهر به چشم می خورد.

اختصاصی مازندشورا: نام دکتر بهرام عنایتی جوان مدافع دیروز و محقق برجسته حوزه معماری و برنامه ریزی شهری  امروز بعنوان یکی از چهره های مطرح در بین گزینه های مدیریت شهری قائمشهر به چشم می خورد.

جانباز  عرصه عشق و ایثار و هم رزم سرداران شهید قائمشهر در عر صه جهاد و مقاومت، ،دانش آموخته رشته معماری در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد از دانشگاه تهران، و فارغ التحصیل مقطع دکترا در رشته شهرسازی که علاوه بر تدریس در برترین دانشگاه های ایران و جهان، با دارا بودن کتب و مقالات متعدد در حوزه شهر و شهرسازی و معاونت عمرانى و فنى و اجرايى با مديریت پروژهاى شهری داخلى و خارجى بعنوان یک مدیر اجرایی توانمند و از صاحب نظران سبک مدیریت شهری در جهت تعالی شهری و شهروند مداری فعالیت داشته که بعنوان مطرح ترین گزینه شهرداری قائمشهر بر شمرده می شود.

امیداست مطالبه عمومی مردم دیار قائمشهر در انتخاب مدیری توانمند و صاحب سبک و دانش محور در حوزه مدیریت شهری بدور از هرگونه نگاه های شخصی محور در الویت انتخاب منتخبین این شهر قرار گیرد.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : یادگار عرصه مقاومت و -

نظر شما در مورد : یادگار عرصه مقاومت و همرزم سرداران شهید قائمشهر در راه سکانداری ساختمان شهرداری قائمشهر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها