مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 36389 -تاریخ انتشار : دوشنبه 08 آبان 1396 -ساعت : 16:19

چاپ به اشتراگ گذاشتن

انتقال جمعه بازار گنبدکاووس به مکان جدید

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار گنبدکاووس در شرق استان گلستان از انتقال بازار هفتگی (جمعه بازار) این شهر به مکان جدید از روز جمعه پیش رو خبر داد و گفت: برای آماده سازی مکان جدید بازار هفتگی گنبدکاووس درمجموع هفت میلیارد و 500 میلیون ریال از منابع مالی شهرداری هزینه شده است.

مازندشورا:منصور طعنه گنبدی گفت: احداث سه چشمه سرویس بهداشتی که دو چشمه آن ویژه آقایان و یک چشمه ویژه خانم ها می باشد و جدول کشی و زیرسازی خیابان ها از جمله اقدامات انجام شده در جمعه بازار فعلی است. 
وی افزود: مکان جدید جمعه بازار ظرفیت 1200 غرفه را دارد که 400 غرفه بیشتر از مکان فعلی می باشد و از خیابان ها و زمین های خالی اطراف آن نیز می توان به عنوان پارکینگ خودرو استفاده کرد.
وی افزود: مکان جدید جمعه بازار در بلوار یاس واقع در انتهای محله چای بویین و در غرب مکان فعلی این بازار واقع است که در ادامه به خیابان 30 متری مقداد و بلوار امامزاده متصل می شود.
طعنه گنبدی اضافه کرد: طول مکان جدید جمعه بازار حدود دو هزار متر به عرض 30 متر است که به جز خیابان 30 متری مقداد که هفت متر عرض آن آسفالت شده بقیه خیابان ها آسفالت و قابل استفاده برای کسبه و شهروندان است.
شهر گنبدکاووس باافزون بر 150 هزار نفر جمعیت و 28 کیلومتر مربع دومین شهر بزرگ استان گلستان است و بازار هفتگی آن در روز جمعه یکی از پررونق ترین بازارهای هفتگی این استان محسوب می شود که در آن مایحتاج عمومی مردم شامل انواع میوه و تره بار، حبوبات، پوشاک و سایر نیازهای روزانه مردم عرضه می شود. 


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بازار - خیابان - آسفالت - استان - هفتگی - مقداد - استفاده - گنبدکاووس - گنبدی - افزود - بلوار -

نظر شما در مورد : انتقال جمعه بازار گنبدکاووس به مکان جدید

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*