مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 36389 -تاریخ انتشار : دوشنبه 08 آبان 1396 -ساعت : 16:19

چاپ به اشتراگ گذاشتن

انتقال جمعه بازار گنبدکاووس به مکان جدید

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار گنبدکاووس در شرق استان گلستان از انتقال بازار هفتگی (جمعه بازار) این شهر به مکان جدید از روز جمعه پیش رو خبر داد و گفت: برای آماده سازی مکان جدید بازار هفتگی گنبدکاووس درمجموع هفت میلیارد و 500 میلیون ریال از منابع مالی شهرداری هزینه شده است.

مازندشورا:منصور طعنه گنبدی گفت: احداث سه چشمه سرویس بهداشتی که دو چشمه آن ویژه آقایان و یک چشمه ویژه خانم ها می باشد و جدول کشی و زیرسازی خیابان ها از جمله اقدامات انجام شده در جمعه بازار فعلی است. 
وی افزود: مکان جدید جمعه بازار ظرفیت 1200 غرفه را دارد که 400 غرفه بیشتر از مکان فعلی می باشد و از خیابان ها و زمین های خالی اطراف آن نیز می توان به عنوان پارکینگ خودرو استفاده کرد.
وی افزود: مکان جدید جمعه بازار در بلوار یاس واقع در انتهای محله چای بویین و در غرب مکان فعلی این بازار واقع است که در ادامه به خیابان 30 متری مقداد و بلوار امامزاده متصل می شود.
طعنه گنبدی اضافه کرد: طول مکان جدید جمعه بازار حدود دو هزار متر به عرض 30 متر است که به جز خیابان 30 متری مقداد که هفت متر عرض آن آسفالت شده بقیه خیابان ها آسفالت و قابل استفاده برای کسبه و شهروندان است.
شهر گنبدکاووس باافزون بر 150 هزار نفر جمعیت و 28 کیلومتر مربع دومین شهر بزرگ استان گلستان است و بازار هفتگی آن در روز جمعه یکی از پررونق ترین بازارهای هفتگی این استان محسوب می شود که در آن مایحتاج عمومی مردم شامل انواع میوه و تره بار، حبوبات، پوشاک و سایر نیازهای روزانه مردم عرضه می شود. 


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بازار - خیابان - آسفالت - استان - هفتگی - مقداد - استفاده - گنبدکاووس - گنبدی - افزود - بلوار -

نظر شما در مورد : انتقال جمعه بازار گنبدکاووس به مکان جدید

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها