مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 36521 -تاریخ انتشار : سه شنبه 09 آبان 1396 -ساعت : 19:29

چاپ به اشتراگ گذاشتن
معاون استاندار مازندران : خدمت به مردم لق لقه گردن به بالای مدیران دولت تدبیر و امید نبوده است

معاون استاندار مازندران : خدمت به مردم لق لقه گردن به بالای مدیران دولت تدبیر و امید نبوده است

مازندشورا: ساری-ایرنا-معاون امور عمرانی استاندار مازندران با بیان اینکه امید بخشی دربین آحاد مردم در مسیر توسعه بهتر و بیشتر در دولت تدبیر و امید بوجود آمده گفت: خدمت به مردم فقط لق لقه گردن به بالای مدیران این دولت نبوده است.

مازندشورا: علی نبیان روز سه شنبه در آئین تودیع و معارفه مدیران شرکت گاز مازندران افزود: از سال 92 که دولت تدبیر و امید خدمت را به مردم مازندران آغاز به کار کرد و تیم مدیریت استان شکل گرفت ، در حوزه عمرانی به ویژه در زیر ساخت های خدمات عمومی گاز ، برق ، آب و مخابرات اتفاقات مثبتی برای گرفتن خدمات مطلوب صورت گرفته است.
وی با اشاره به اینکه کمبود انرژی گاز از سال 86 در مازندران وجود داشته است ، گفت: دولت تدبیر و امید از سال 93 با همت بلند خود و به رغم تنگدستی های مالی شدید ،توانسته امسال خط 42اینچ سمنان – ساری را به بهره برداری برساند.
وی اظهار داشت: خدمت رسانی به مردم در این دولت برای همه مردم بود نه برای افراد و گروه خاص ، خدمت به مردم با توجه به کمبود مالی صورت گرفت نه با نفت 120 دلار.
کلنگ عملیات لوله کشی خط 42 اینچ گاز رسانی دامغان - کیاسر - ساری به طول 170 کیلومتر اگر چه در دولت دهم به زمین زده شده و قرار بود در کمتر از یک سال تکمیل شود ، ولی با کمتر از 10 درصد پیشرفت تحویل دولت یازدهم شد.
دولت تدبیر و امید برای تکمیل این خط بیش از یکهزار میلیارد تومان هزینه کرد تا علاوه بر قطع وابستگی مازندران به گاز وارداتی از ترکمنستان ، به باج خواهی های شرکت ترکمن گاز هم برای همیشه پایان دهد.
شرکت ترکمنی دستکم سه بار در این سال ها در اوج سرمای زمستانی با بستن خط لوله گاز ، درخواست افزایش قیمت کرد که آخرین مورد آن آذر ماه پارسال و در دولت یازدهم بود که با پاسخ منفی رو به رو و تسریع در بهره برداری از خط لوله دامغان - کیاسر به صورت جدی دنبال شد.
به گزارش ایرنا، در این مراسم از خدمات 36ساله محمد اسماعیل ابراهیم زاده قدر دانی و جعفر احمد زاده به عنوان مدیر جدید شرکت گاز مازندران معرفی شد.
خبرنگار: سید رضا هاشمی کروئی ** انتشار دهنده: محسن حسن نیا
6990/1899

اقتصاد

گاز رساني

خدمت به مردم

مازندران


منبع : ایرنا - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - تدبیر - خدمات - کیاسر - یازدهم - تکمیل - دامغان - برداری - مدیران - کمبود - رسانی -

نظر شما در مورد : معاون استاندار مازندران : خدمت به مردم لق لقه گردن به بالای مدیران دولت تدبیر و امید نبوده است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*