تاریخ انتشار : شنبه 08 خرداد 1395 - ساعت : 17:48

کد مطلب: 3654 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران خبرداد:

عملیات اجرائی تعریض محور جاده قائمشهر به جویبار و احداث روگذر سوخته کلا آغاز می شود .

مازندشورا: مدير كل راه و شهرسازي استان مازندران در بازديد از پروژه هاي شهرستان قائمشهر با اعلام اين مطلب از آغاز عمليات اجرائي تعريض محور جاده قائمشهر به جويبار و بالعكس از هفته آينده خبر دارد .

مازندشورا:به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران مهندس نوروزي با تاکید بر اینکه ادامه احداث زیرگذر آهنگرکلا در محور قائمشهر به جویبار نیز به زودی از سرگرفته خواهد شد ؛افزود:احداث زیرگذر منطقه هفت تن قائمشهر نیز به زودی آغاز خواهد شد.

وی در مورد پروژه تقاطع غیرهمسطح (روگذر )سوخته کلا جاده نظامی قائمشهر نیز اظهار داشت : عملیات اجرائی این پروژه نیز از 2 هفته آینده آغاز می شود .

مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران با درخواست از شهرداری و شورای اسلامی شهر قائمشهر بابت همکاری در صدور پروانه بیمارستان رازی این شهر ،تصریح کرد : امیدواریم شورای اسلامی و شهردار قائمشهر همکاری های لازم برای تسریع در شروع به کار مجدد پروژه بیمارستان رازی را انجام دهند .

نوروزی با تقدیر از عملکرد فرماندار قائمشهر،ادامه داد : به زودی با همکاری شهرداری قائمشهر ،خط کشی محور میدان امام خمینی (ره)تا میدان جانبازان انجام خواهد گرفت.


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران

برچسب ها : #قائمشهر #همکاری #احداث #استان #پروژه #مازندران #شهرداری #شورای #اسلامی #بیمارستان #میدان #سوخته #اجرائی #عملیات #جویبار #روگذر #ادامه #شهرسازی #زیرگذر

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : عملیات اجرائی تعریض محور جاده قائمشهر به جویبار و احداث روگذر سوخته کلا آغاز می شود .

*

*


X https://sport45.site/