تاریخ انتشار : یکشنبه 09 خرداد 1395 - ساعت : 16:57

کد مطلب: 3655 چاپ به اشتراگ گذاشتن

9 و 10 خرداد ماه صورت مي گيرد:

برگزاري همایش ملی مدیریت خردمندانه فضای سرزمین در مازندران

مازندشورا: همایش ملی مدیریت خردمندانه فضای سرزمین: چالش‌ها و راهبردها با تأکید بر استان‌های شمالی کشور ، با همکاری وزارت راه و شهرسازی، دانشگاه تهران و دانشگاه مازندران در روزهای ۹ و ۱۰ خردادماه ۱۳۹۵ در دانشکده هنر و معماری دانشگاه مازندران (بابلسر) برگزار خواهد شد.

مازندشورا:به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران مهندس علي ثباتي مدير شهرسازي و معماري اين اداره كل ضمن اعلام اين خبر افزود : نظر به‌ضرورت حفظ سرزمین به‌عنوان میراث نسل‌های متمادی بشری در جهان‌بینی و فرهنگ ایرانی اسلامی و با توجه به الزامات و قوانین موجود در خصوص حفظ اراضی کشاورزی و باغات و جلوگیری از ساخت‌وسازهای غیرمجاز در آن‌ها، همچنین با عنایت به تأکیدات مقام معظم رهبری و ریاست محترم جمهور در خصوص این مهم، مقررشده است همایش علمی و نشست‌های تخصصی با موضوع یادشده در جهت هم‌اندیشی و استفاده از ظرفیت‌های علمی، حقوقی و اجرایی کشور و با مشارکت دانشگاه‌ها و دستگاه‌های اجرایی و قضایی برگزار گردد.

وي ادامه داد : به همين منظور اولین همایش ملی در این موضوع با عنوان مدیریت خردمندانه فضای سرزمین در ۴ اسفندماه ۱۳۹۴ در تالار علامه امینی دانشگاه تهران برگزار شد و امسال نيز در روزهاي 9 و 10 خرداد در دانشکده هنر و معماری دانشگاه مازندران (بابلسر) دومين همايش برگزار خواهد شد.

گفتني است تعداد محدودی از مقالات علمی پذیرفته‌شده در همایش در طول ۲ روز برگزاری همایش به‌صورت سخنرانی ارائه خواهند شد. بقیه آثار پذیرفته‌شده در قالب پوستر و یا کتاب مجموعه مقالات همایش به چاپ خواهند رسید.


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران

برچسب ها : #همایش #برگزار #مازندران #سرزمین #خواهند #دانشگاه #مقالات #پذیرفته‌شده #اجرایی #شهرسازي #مدیریت #خردمندانه #اداره #خرداد #موضوع

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : برگزاري همایش ملی مدیریت خردمندانه فضای سرزمین در مازندران

*

*


X https://sport45.site/